Rodina na baterky: Tvůrci Lego příběhu pomáhají s animákem o povstání robotů

Rodina na baterky: Tvůrci Lego příběhu pomáhají s animákem o povstání robotů | Fandíme filmu
Sony Pictures Animation
Zobrazit dalších 11 obrázků
Podle prvního traileru ale působí nový animák spíše jako zklamání, hlavně tedy v porovnání s předchozími projekty talentované dvojice.

Phil Lord a Christopher Miller jsou se nejen jedněmi z aktuálně nejúspěšnějších komediálních autorů (Jump Street, Last Man on Earth), ale hlavně jedněmi z nejvlivnějších tvůrců animovaných snímků. Ať už přímo v roli režisérů nebo pouze producentů, Lord s Millerem do kin přinesli některé z nejlepších animáků poslední dekády včetně Lego příběhu nebo nedávného Spider-Mana: Paralelní světy. Letos v září se pak máme dočkat jejich nejnovějšího projektu s názvem Connected (Rodina na baterky).

Jak už je u autorské dvojice zvykem, nový animák rozhodně nevypadá obyčejně. Vypráví příběh klasické americké rodiny, která se vydává na rodinný výlet autem, s cílem dovézt dceru Katie na její vysokou školu. Má to však jeden háček. Zatímco si užívají dovolenou v přírodě, světem otřese povstání robotů, které se promění v apokalypsu.

Lord a Miller se na filmu podílejí v roli producentů, režie se ujali Jeff Rowe a Michael Rianda (seriál Městečko záhad). V hlavních rolích se představí Abbi Jacobson, Maya Rudolph, Eric André (Lví král) nebo Olivia Colman (Favoritka). Americké premiéry by se v tuto chvíli měl film dočkat 18. 9., české pak 24. 9. a té slovenské už 17. 9.

Podívat se můžete na první trailer, který vzhledem k talentu, který za filmem stojí, působí spíše jako zklamání. Ne, že by se jednalo o nějakou hrůzu. Film, jak už je u Lorda s Millerem ostatně zvykem, oplývá netradičním vizuálem, který se celkem značně liší od klasických animáků, jako jsou ty od Pixaru. Pomáhá také lehce netradiční premisa a už teď to vypadá, že budou především děti určitě spokojené. To je ale bohužel asi tak vše. Alespoň v první ukázce to vypadá, že film nepřináší nic moc nového a na první pohled je k nerozeznání od šedého průměru. Nepomáhají ani celkem líné vtipy, které si skutečně užijí nejspíše jen děti. Pro dospělé to tady na žádnou přidanou hodnotu bohužel nevypadá. Snad ale film ve výsledku překvapí.

Zdroj: EW

Galerie: 12

Rodina na baterky: Tvůrci Lego příběhu pomáhají s animákem o povstání robotů | Fandíme filmu Rodina na baterky: Tvůrci Lego příběhu pomáhají s animákem o povstání robotů | Fandíme filmu Rodina na baterky: Tvůrci Lego příběhu pomáhají s animákem o povstání robotů | Fandíme filmu Rodina na baterky: Tvůrci Lego příběhu pomáhají s animákem o povstání robotů | Fandíme filmu Rodina na baterky: Tvůrci Lego příběhu pomáhají s animákem o povstání robotů | Fandíme filmu Rodina na baterky: Tvůrci Lego příběhu pomáhají s animákem o povstání robotů | Fandíme filmu Rodina na baterky: Tvůrci Lego příběhu pomáhají s animákem o povstání robotů | Fandíme filmu Rodina na baterky: Tvůrci Lego příběhu pomáhají s animákem o povstání robotů | Fandíme filmu Rodina na baterky: Tvůrci Lego příběhu pomáhají s animákem o povstání robotů | Fandíme filmu Rodina na baterky: Tvůrci Lego příběhu pomáhají s animákem o povstání robotů | Fandíme filmu Rodina na baterky: Tvůrci Lego příběhu pomáhají s animákem o povstání robotů | Fandíme filmu Rodina na baterky: Tvůrci Lego příběhu pomáhají s animákem o povstání robotů | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest