James Marsden z X-Menů je stále otevřený roli Cyclopse ve filmech od Marvelu

James Marsden z X-Menů je stále otevřený roli Cyclopse ve filmech od Marvelu | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Představitel mutanta Cyclopse by se milerád objevil po boku Avengerů. 

Co Disney odkoupil studio Fox, které drželo práva na X-Meny, čeká mutanty v budoucnu začlenění do Marvel Cinematics Universe, kde se potkají se členy Avengers. Vkročit do MCU jako mutant Cyclops by si přál James Marsden, jenž ztvárnil postavu pod hlavičkou Foxů celkem čtyřikrát. Ten veřejně nejednou projevil silný zájem si Cyclopse znovu zahrát a pokud by měl šanci stát se součástí universa, jež vybudoval Kevin Feige, okamžitě by po ní skočil. Dost jasně to vyplývá z úryvku rozhovoru, kde vypráví, jak jsou x-menovské filmy obrovskou součástí jeho života. S Feigem jsou přátelé a sem tam prohodí pár slov. Návratu do role by se herec tedy nebránil a byl by podle vlastních slov blázen, kdyby potenciální nabídku odmítl.

Ještě se přesně pořádně neví, jakým způsobem Marvel X-Meny v MCU představí, ale potkat tam mutanty s povědomými tvářemi by nemuselo být špatné. Minimálně, pokud by například skutečně do budoucna mělo být pevnou součástí marvelovek cestování paralelními světy, jak nazančuje třeba Doctor Strange 2. Já osobně bych se za návrat některých původních xmenovských herců nezlobil. Jak byste to viděli vy?

Zdroj: Screen Rant

Galerie: 7

James Marsden z X-Menů je stále otevřený roli Cyclopse ve filmech od Marvelu | Fandíme filmu James Marsden z X-Menů je stále otevřený roli Cyclopse ve filmech od Marvelu | Fandíme filmu James Marsden z X-Menů je stále otevřený roli Cyclopse ve filmech od Marvelu | Fandíme filmu James Marsden z X-Menů je stále otevřený roli Cyclopse ve filmech od Marvelu | Fandíme filmu James Marsden z X-Menů je stále otevřený roli Cyclopse ve filmech od Marvelu | Fandíme filmu James Marsden z X-Menů je stále otevřený roli Cyclopse ve filmech od Marvelu | Fandíme filmu James Marsden z X-Menů je stále otevřený roli Cyclopse ve filmech od Marvelu | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest