Godzilla vs. Kong: Známe skutečného monstrózního záporáka filmu?

Godzilla vs. Kong: Známe skutečného monstrózního záporáka filmu? | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 10 obrázků
Fotky hraček z filmu naznačují, že by do boje mohlo dorazit ještě jedno známé monstrum. 

Měsíc listopad nebude jenom ve znamení nové marvelovky Eternals, ale také megasouboje mezi Godzillou a Kongem ve filmu Godzilla vs. Kong. Ale možná že do hry vstoupí další silný hráč. Na hračkářském veletrhu v Hongkongu byly představeny hračky z filmu, které možná nechtěně vyspoilerovaly pár věcí. Na fotografiích má Godzilla celý hřbet pokrytý nějakým červeným brněním. Kong je výškově stejný jako jeho soupeř, také má ochranou zbroj a ještě navíc dostal k ruce kyj. A pak je tu třetí hračka, která vypadá jako Mechagodzilla! Fotky hraček unikly na internet, takže pokud z vás někdo čeká na příchod obřího robota, je tu možná šance, že k tomu dojde. Pokud by se přítomnost Mechagodzilly potvrdila, stane se záporákem pro obě titulní monstra? Těžko by spojila síly s Godzillou, pro kterou představuje jednoho z největších nepřátel. 

Mechagodzilla debutovala na stříbrném plátně v roce 1974 ve filmu Godzilla vs. Mechagodzilla, kde byla pro Godzillu nepřítelem z vesmíru. Až v pozdějších titulech se obvykle objevovala jako uměle vytvořená zbraň, která bránila Japonsko před Godzillou. Z posledních let si Mechagodzillu můžeme pamatovat z Ready Player One, kde mechanickou potvoru pilotoval hlavní záporák. Nebo se také objevila v druhém dílu anime trilogie Godzilla s podtitulem City on the Edge of Battle.

Níže můžete vidět uniklé fotky hraček, v galerii si můžete prohlédnout podobu Mechagodzilly ze starších filmů.

V době, kdy po Zemi kráčí monstra, předurčí boj lidstva o přežití Godzillu a Konga k nevyhnutelnému střetu. Dvě největší síly přírody se utkají ve spektakulární bitvě věků. Monarch se vydává na nebezpečnou misi do neprobádané oblasti, kde najde stopy původu Titánů. Lidské spiknutí zatím hrozí, že vymaže dobrá i zlá stvoření jednou provždy ze zemského povrchu. V hlavních rolích se představí Alexander Skarsgård, Eiza González, Rebecca Hall, Jessica Henwick, Kyle Chandler, Demián Bichir, Ziyi Zhang, Shun Oguri, Julian Dennison, Danai Gurira, Brian Tyree Henry, Lance Reddick a Millie Bobby Brown. Režíruje Adam Wingard, scénář napsal Terry Rossio. Datum premiéry je stanovené na 20. listopadu 2020.

Galerie: 11

Godzilla vs. Kong: Známe skutečného monstrózního záporáka filmu? | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Známe skutečného monstrózního záporáka filmu? | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Známe skutečného monstrózního záporáka filmu? | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Známe skutečného monstrózního záporáka filmu? | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Známe skutečného monstrózního záporáka filmu? | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Známe skutečného monstrózního záporáka filmu? | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Známe skutečného monstrózního záporáka filmu? | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Známe skutečného monstrózního záporáka filmu? | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Známe skutečného monstrózního záporáka filmu? | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Známe skutečného monstrózního záporáka filmu? | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Známe skutečného monstrózního záporáka filmu? | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest