Matrix 4 znovu rozšiřuje obsazení a natáčení začalo

Matrix 4 znovu rozšiřuje obsazení a natáčení začalo | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
Nový Matrix roztočil kamery a ještě na poslední chvíli přidal další posilu.

Přesně podle plánu padla první klapka u Matrixu 4 a na natáčecí plac mezi staronové postavy nakráčí další nová tvář. Jádro obsazení tvoří Keanu Reeves (Neo) a Carrie-Anne Moss (Trinity), kteří se vracejí a jako další známé postavy se možná objeví Jada Pinkett Smith (Niobe) a Lambert Wilson (Merovingian). Role nových herců jsou docela zahaleny rouškou tajemství a ani u Andrewa Caldwella tomu není jinak. Herec především působí v televizi, kde si zahrál například v seriálech iZombie nebo Henry Nebezpečný. Loni se objevil v hororovém filmu Haunt, kde pro mladou partičku návštěva strašidelného domu nedopadla dobře. Caldwell na výraznou filmovou roli teprve čeká, tak třeba se dočká právě u čtvrtého Matrixu.

Matrix 4 uvidíme 21. 5. 2021. Režíruje Lana Wachowski, v hlavních rolích hrají Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Neil Patrick Harris, Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Jada Pinkett Smith, Jonathan Groff, Max Riemelt, Eréndiru Ibarru a Priyanka Chopra Jonas.

Zdroj: Deadline

Galerie: 2

Matrix 4 znovu rozšiřuje obsazení a natáčení začalo | Fandíme filmu Matrix 4 znovu rozšiřuje obsazení a natáčení začalo | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest