The Falcon and The Winter Soldier: Náhradník Captaina Ameriky na prvních fotkách

The Falcon and The Winter Soldier: Náhradník Captaina Ameriky na prvních fotkách | Fandíme filmu
Marvel
Zobrazit dalších 8 obrázků
Fotky ukazují první pohled na postavu US Agenta, kterému nechybí ani štít Captaina Americy.

Natáčení první z marveláckých minisérií pro Disney+, The Falcon and The Winter Soldier, je už pěkných pár týdnů v plném proudu. A za tu dobu jsme se dočkali opravdu kopy všemožných fotek. Ty nejnovější se vůbec poprvé točí kolem nové postavy, kterou má minisérie představit, a to sice Johna Walkera, alias US Agenta, který v komiksech jednu dobu zastával roli Captaina Americy (více informací naleznete ve starším článku). Na několika fotkách si můžete všimnout Wyatta Russella, nejprve oblečeného ve vojenské uniformě, dále už v celém kostýmu, který představuje jakési modernější pojetí výstroje právě Captaina Americy. Za povšimnutí pak hlavně stojí, že v Russellově ruce můžeme vidět i Capův klasický štít, přestože po událostech Avengers: Endgame skončil ve Falconových rukou. Nasnadě je samozřejmě otázka, jak se k němu US Agent dostal. Odpověď je však v tuto dobu, stejně jako jeho role v celé minisérii jako taková, nejasná.

Jakou roli by podle vás mohl US Agent v příběhu Falcona a Winter Soldiera sehrát? A proč drží štít Captaina Americy? Napište nám do komentářů.

Minisérie The Falcon and the Winter Soldier pojednává o osudech nástupců Captaina Ameriky po událostech Avengers: Endgame. V hlavních rolích se vracejí Sebastian Stan jako Winter Soldier a Anthony Mackie jako Falcon. Dále hrají Daniel Brühl jako Zemo a Emily VanCamp jako Agentka 13. Wyatt Russell se přidal jako U.S. Agent. Scénář píše Derek Kolstad, režíruje Kari Skogland. Minisérii uvidíme na podzim roku 2020.

Zdroj: Page Six

Galerie: 9

The Falcon and The Winter Soldier: Náhradník Captaina Ameriky na prvních fotkách | Fandíme filmu The Falcon and The Winter Soldier: Náhradník Captaina Ameriky na prvních fotkách | Fandíme filmu The Falcon and The Winter Soldier: Náhradník Captaina Ameriky na prvních fotkách | Fandíme filmu The Falcon and The Winter Soldier: Náhradník Captaina Ameriky na prvních fotkách | Fandíme filmu The Falcon and The Winter Soldier: Náhradník Captaina Ameriky na prvních fotkách | Fandíme filmu The Falcon and The Winter Soldier: Náhradník Captaina Ameriky na prvních fotkách | Fandíme filmu The Falcon and The Winter Soldier: Náhradník Captaina Ameriky na prvních fotkách | Fandíme filmu The Falcon and The Winter Soldier: Náhradník Captaina Ameriky na prvních fotkách | Fandíme filmu The Falcon and The Winter Soldier: Náhradník Captaina Ameriky na prvních fotkách | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest