Mizerové navždy: Nostalgické video opět zvyšuje natěšenost

Mizerové navždy: Nostalgické video opět zvyšuje natěšenost | Fandíme filmu
Sony Pictures
Zobrazit dalších 7 obrázků
Premiéra Bad Boys for Life se nezadržitelně blíží a nějaké to zavzpomínání se nabízelo.

Will Smith a Martin Lawrence dlouho usilovali o to, aby třetí Mizerové alias Mizerové navždy (Bad Boys for Life) vůbec vznikli. Nakonec se jim i nám poštěstilo a akční snímek režisérů Adila El Arbiho a Bilalla Fallaha dorazí na plátna českých kin už za týden (16. ledna 2020). Propagační kampaň proběhla bez větších průšvihů, i když oba dva oficiální trailery lze označit spíše jako vlažné. Těch moneyshotů nebylo ani zdaleko tolik, kolik bývalo v téhle sérii zvykem. I tak se na návrat detektivů Mika Lowreyho a Marcuse Burnetta hodně těším a doufáme, že se alespoň částečně podaří navázat tam, kde v roce 2003 skončil Michael Bay.

Dalo se asi očekávat, že v Sony využijí kvalit jedničky a dvojky a sáhnou po přinejmenším kratičkém nostalgickém ohlédnutí do minulosti. Stalo se a vy se můžete podívat na povedené behind-the-scene, v němž Smith a Lawrence sdílejí drobnou vzpomínku na předchozí díly a projevují nadšení z toho, že se mohli po tolika letech znovu vrátit společně před kameru. Ostatně je to už pěknou řádku let (Smith ty počty ve videu moc nedává), co se pod jejich dozorem ocitla půvabná Téa Leoni, jíž šel po krku Tchéky Karyo. Tihle dva rozhodně mají na co vzpomínat a nikterak dlouhé video jen potvrdilo, že Smith i Lawrence mají "mizernou" frančízu velice rádi.

Mizerové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) jsou zpátky a před nimi poslední společná jízda. Třetí díl akční krimi komedie režírují Adil El Arbi a Bilall Fallah. Poslední verzi scénáře psal Chris Bremner. Česká premiéra proběhne 16. ledna 2020.

Galerie: 8

Mizerové navždy: Nostalgické video opět zvyšuje natěšenost | Fandíme filmu Mizerové navždy: Nostalgické video opět zvyšuje natěšenost | Fandíme filmu Mizerové navždy: Nostalgické video opět zvyšuje natěšenost | Fandíme filmu Mizerové navždy: Nostalgické video opět zvyšuje natěšenost | Fandíme filmu Mizerové navždy: Nostalgické video opět zvyšuje natěšenost | Fandíme filmu Mizerové navždy: Nostalgické video opět zvyšuje natěšenost | Fandíme filmu Mizerové navždy: Nostalgické video opět zvyšuje natěšenost | Fandíme filmu Mizerové navždy: Nostalgické video opět zvyšuje natěšenost | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest