Pacific Rim: Seznamte se s roboty a monstry

Pacific Rim: Seznamte se s roboty a monstry | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 10 obrázků
Jsou tu nové fotky, virální videa a plakáty, které představují příšery i obří bojové stroje, které se jim mají postavit.

Očekávaný megafilm mexického režiséra Guillerma del Tora s názvem Pacific Rim s rozpočtem 200 milionů dolarů, ve kterém se budou řezat prapodivná monstra s roboty ještě většími, než je Optimus Prime, bohužel nedorazí do našich kinosálů v květnu příštího roku, jak se původně předpokládalo, ale až o dva měsíce později, tudíž v červenci. Před krátkým časem odstartovala virální kampaň tohoto snímku, a ta odtajnila několik nových informacích, takže se do nich pojďme pustit.

Jednou z nich je francouzský spis o projektu Pittsburgh, kde se píše o novém prototypu reaktoru, jenž bude mechanické obří stroje pohánět. Druhou novinkou je „uniklá kopie“ dokumentu organizace GBAC (Great Britain Air Command), která zahrnuje nábor do sekce PPDC (Pan Pacific Defense Corps). Jde o program, do něhož se mohou přihlásit piloti, kteří se chtějí podílet na ovládání mohutných robotických jednotek s označením Jaeger. Další novinkou jsou zveřejněné technické nákresy jednotlivých Jaegrů z různých koutů země, přičemž každý z nich bude disponovat jinými útočnými zbraněmi. Dole v galerii na ně můžete nahlédnout. Na prvním obrázku je zobrazený robot Cherno Alpha z Ruska, následují Coyote Tango z Japonska, Crimson Typhoon z Číny, Gipsy Danger z USA a Striker Eureka z Austrálie (režisér tento typ popsal jako nejmodernější a nejdokonalejší bitevní stroj dohromady, který kdy chodil po světě). A to není vše, záhy del Toro připouští, že jsou návrhy robotů založeny na základě skutečných technologií americké společnosti DARPA (Agentura pro výzkum pokročilých obranných projektů).

Dále si můžete přehrát virální teaser, jež je pojat ve stylu žhavých televizních zpráv s roztřesenými a poškozenými záběry, kde se dají v té všudypřítomné panice, úzkosti, strachu a demolici při mostu Golden Gate, zahlédnout také některá monstra. Stylem prezentace bych tak Pacific Rim přirovnal ke snímku Cloverfield.  Na závěr dodáváme ještě virální kraťas v podobě nouzového televizního varování před dalšími útoky monster Kaiju. Pokud si snad chcete doplnit další informace o této del Torově novince, tak doporučuji navštívit některý ze starších příspěvků a na závěr přidáváme odkaz webové stránky, kde započal odpočet, předcházející první upoutávce.

Pacific Rim: První virální videa

 

Zdroje: CBM, Collider, CBM II

Galerie: 11

Pacific Rim: Seznamte se s roboty a monstry | Fandíme filmu Pacific Rim: Seznamte se s roboty a monstry | Fandíme filmu Pacific Rim: Seznamte se s roboty a monstry | Fandíme filmu Pacific Rim: Seznamte se s roboty a monstry | Fandíme filmu Pacific Rim: Seznamte se s roboty a monstry | Fandíme filmu Pacific Rim: Seznamte se s roboty a monstry | Fandíme filmu Pacific Rim: Seznamte se s roboty a monstry | Fandíme filmu Pacific Rim: Seznamte se s roboty a monstry | Fandíme filmu Pacific Rim: Seznamte se s roboty a monstry | Fandíme filmu Pacific Rim: Seznamte se s roboty a monstry | Fandíme filmu Pacific Rim: Seznamte se s roboty a monstry | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest