Krotitelé duchů: Odkaz: Česká verze traileru nabízí oproti té americké novou scénu

Krotitelé duchů: Odkaz: Česká verze traileru nabízí oproti té americké novou scénu | Fandíme filmu
Sony Pictures
Zobrazit další 3 obrázky
Už víme, pod jakým názvem bude pokračování populární duchařské série v Česku uváděné.

Před několika dny jsme se dočkali prvního teaser traileru na Ghostbusters: Afterlife. Vzápětí se objevila alternativní mezinárodní verze, která je oproti původní americké upoutávce kratší, ale také nabízí zbrusu novou scénu s protonovými děly, kterou najdete na samém konci videa. Téhle verze jsme se dočkali i u nás v Česku, takže si rovnou můžete poslechnout, jak u nás bude znít film s dabingem, kdybyste jej v téhle verzi chtěli v kinech potkat. Nicméně níže najdete i verzi novozélanskou, která je normálně v původním znění. Souběžně s uvedením českého teaser traileru se také dozvídáme, že u nás bude snímek uvedený jako Krotitelé duchů: Odkaz. Na Slovensku to pak bude Krotitelia duchov: Dedičstvo. Dole v galerii najdete screenshoty.

Krotitelé duchů: Odkaz (Ghostbusters: Afterlife) pojednávají o rodince, která se ve finanční nouzi přestěhuje do poděděného starého domu uprostřed ničeho. Tam zjišťuje, že dědeček býval krotitelem duchů (ze slavných filmů z 80. let), což se bude brzy hodit, protože v městečku se začínají dít nadpřirozené věci. V hlavních rolích hrají Carrie Coon, McKenna Grace, Finn Wolfhard, Paul Rudd, Logan Kim či Bokeem Woodbine. Z původních filmů se vracejí Sigourney Weaver, Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson a Annie Potts. Režíruje a scénář napsal Jason Reitman. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 9. 7. 2020.

Galerie: 4

Krotitelé duchů: Odkaz: Česká verze traileru nabízí oproti té americké novou scénu | Fandíme filmu Krotitelé duchů: Odkaz: Česká verze traileru nabízí oproti té americké novou scénu | Fandíme filmu Krotitelé duchů: Odkaz: Česká verze traileru nabízí oproti té americké novou scénu | Fandíme filmu Krotitelé duchů: Odkaz: Česká verze traileru nabízí oproti té americké novou scénu | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest