Spider-Man: Paralelní světy 2 - Možná se ukáže i bizarní japonský Spider-Man

Spider-Man: Paralelní světy 2 - Možná se ukáže i bizarní japonský Spider-Man | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
Milese Molarese by mohl příště navštívit Spidey ze země vycházejícího slunce.

Animovaný Spider-Man Miles Molares se podruhé zhoupne do kin v roce 2022. Co přesně na něj ve Spider-Manovi: Paralelních světech 2 čeká, to pořádně nevíme. Ale stejně jako v jedničce, kde se představily rozmanité alternativní verze Spider-Manů, by ani v pokračování neměl být hlavní hrdina sám. Protože podle scenáristy a producenta Phila Lorda by měl přijít japonský Spider-Man! Před více než čtyřiceti lety Marvel poskytl licenční práva na seriálovou adaptaci, která vznikla v japonské produkci a ta v letech 1978 a 1979 vyprodukovala čtyřicet jedna serialových  dílů a jeden film. Níže si můžete přehrát jednu celou epizodu.

V japonské sérii vystupoval jako hlavní hrdina motocyklový závodník Takuya Yamashiro. Ten jednoho dne objeví havarované UFO. Obrátí se proto na otce, aby jej prozkoumal. Uvnitř najdou posledního přeživšího z planety Spider, který dá mladému Yamashirovi náramek, který ho promění ve Spider-Mana a kromě toho může ovládat i velkého robota.

Jak moc divné to celé je, to necháme na vás. Dejte vědět v komentářích

Zdroj: Slash Film

Galerie: 5

Spider-Man: Paralelní světy 2 - Možná se ukáže i bizarní japonský Spider-Man | Fandíme filmu Spider-Man: Paralelní světy 2 - Možná se ukáže i bizarní japonský Spider-Man | Fandíme filmu Spider-Man: Paralelní světy 2 - Možná se ukáže i bizarní japonský Spider-Man | Fandíme filmu Spider-Man: Paralelní světy 2 - Možná se ukáže i bizarní japonský Spider-Man | Fandíme filmu Spider-Man: Paralelní světy 2 - Možná se ukáže i bizarní japonský Spider-Man | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest