Insidious: Patrick Wilson by se návratu v případné pětce nebránil

Insidious: Patrick Wilson by se návratu v případné pětce nebránil | Fandíme filmu
FilmDistrict
Zobrazit další 4 obrázky
Narážek na pětku přibývá, ale scénář v tuto chvíli na stole pořád ještě není.

Nedávno jsme ve zkratce psali o tom, že hororová série Insidious se dost možná dočká pátého přírůstku. Mluvila o tom Lin Shaye, jež byla v rámci trojky a čtyřky v centru dění a přebrala tak štafetu po Patricku Wilsonovi a Rose Byrne. Sama zmínila, že scénář skutečně ještě sepsán není, leč údajně by se měly vrátit některé postavy z předchozích filmů. Ona sama se zřejmě návratu nedočká, protože příběh její postavy se v Posledním klíči uzavřel. Nicméně shodou okolností se ke comebacku nedávno vyjádřil i Wilson, tedy představitel Joshe Lamberta, jehož rodinu sužovaly zlé síly v prvních dvou dílech.

Wilson v rozhovoru pro server TheHollywoodReporter uvedl, že sice postava Joshe už si toho prožila vážně dost, avšak nic není vyloučeno. Fakticky nemá potuchy, kam se úspěšná série může ubírat, ale určitě by o návratu uvažoval. Jak sám řekl, s lidmi spojenými s Insidious se vídá celkem často a též potvrdil, že o scénáři pětky zatím nic neví. Nejednou hovořil s Jasonem Blumem (producent) a vidět by se v brzké době měl i s Leigh Whannellem (scenárista). Tak si počkejme, třeba se pánové na něčem opravdu dohodnou.

Zdroj: THR

Galerie: 5

Insidious: Patrick Wilson by se návratu v případné pětce nebránil | Fandíme filmu Insidious: Patrick Wilson by se návratu v případné pětce nebránil | Fandíme filmu Insidious: Patrick Wilson by se návratu v případné pětce nebránil | Fandíme filmu Insidious: Patrick Wilson by se návratu v případné pětce nebránil | Fandíme filmu Insidious: Patrick Wilson by se návratu v případné pětce nebránil | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest