Inhumans: Pokusí se Marvel znovu vzkřísit mrtvý projekt?

Inhumans: Pokusí se Marvel znovu vzkřísit mrtvý projekt? | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 10 obrázků
Návrat by se měl uskutečnit na Disney+, přičemž by se mohly objevit některé známé tváře.

Marvelu se se svým propojeným filmovým univerzem povedl menší zázrak. MCU si totiž už celých jedenáct let drží skvělou kondici nejen v rámci výdělků, ale také co se kvality týče. Ne všechny marvelovské filmy a seriály sice můžeme nazvat mistrovskými díly, zase ale mezi nimi nenajdeme vyložené katastrofy. Tedy skoro. Existuje totiž jedna výjimka - Inhumans.

S touto superhrdinskou skupinou měl Marvel původně docela velké plány počítající s filmem. A i když se námět přesunul do televize, pilotní epizoda se promítala v kinech IMAX, což není úplně běžné. Pak ale přišla studená sprcha, seriál totiž rozhodně nedostál původním představám. Nepovedené postavy, nevýrazný příběh a otřesné vizuální efekty zařídily velký neúspěch jak u kritiků, tak i u fanoušků a vedly ke zrušení všech budoucích plánů. To však stále nic nemění nic na tom, že jsou Inhumans alespoň v komiksech vcelku populární a nehodilo by se na ně zanevřít. Právě proto se čas od času objevují spekulace, že by mohla být celá značka restartována.

Nejnověji spekulace živí tvrzení Ansona Mounta, který si v seriálu zahrál roli lídra Inhumans Black Bolta. Podle něj se totiž už dlouho hovoří o rebootování Inhumans. Nejspíše by se restart odehrál v podobě minisérie na Disney+, přičemž by s Marvel měl v současné době jednat o obsazení hlavní role Black Bolta s Vinem Dieselem. Ten už samozřejmě v MCU svou roli má - propůjčuje svůj hlas Grootovi. Herec však už řadu let mluví o tom, že by se role vážně rád ujal, jeho obsazení by tedy dávalo smysl. (Ale stejně tak by dávalo smysl, kdyby si Anson Mount jenom sám pro sebe spojoval starší informace).

Možné herecké obsazení by pak měla rozšířit i další již známá tvář - Aaron Taylor-Johnson, který si na krátkou dobu již stihl roli Quicksilvera v druhých Avengers. Ten by měl údajně ztvárnit postavu Maxima, Black Boltova bratra. Alespoň to tvrdí server Geeks WorldWide, který sice nepatří mezi hollywoodskou extra třídu, v minulosti však párkrát později potvrzené úniky přinesl. Podle něj by pak měli Inhumans zažít svou premiéru v připravované minisérii Ms. Marvel.

Chtěli byste vidět návrat Inhumans do MCU? Napište nám do komentářů.

Zdroje: Geeks WorldWide, ComicBookMovie

Marvel's Inhumans: IMAX

28.08.2017 | USA
Akční, Dobrodružný, Televizní film
Info o filmu

Galerie: 11

Inhumans: Pokusí se Marvel znovu vzkřísit mrtvý projekt? | Fandíme filmu Inhumans: Pokusí se Marvel znovu vzkřísit mrtvý projekt? | Fandíme filmu Inhumans: Pokusí se Marvel znovu vzkřísit mrtvý projekt? | Fandíme filmu Inhumans: Pokusí se Marvel znovu vzkřísit mrtvý projekt? | Fandíme filmu Inhumans: Pokusí se Marvel znovu vzkřísit mrtvý projekt? | Fandíme filmu Inhumans: Pokusí se Marvel znovu vzkřísit mrtvý projekt? | Fandíme filmu Inhumans: Pokusí se Marvel znovu vzkřísit mrtvý projekt? | Fandíme filmu Inhumans: Pokusí se Marvel znovu vzkřísit mrtvý projekt? | Fandíme filmu Inhumans: Pokusí se Marvel znovu vzkřísit mrtvý projekt? | Fandíme filmu Inhumans: Pokusí se Marvel znovu vzkřísit mrtvý projekt? | Fandíme filmu Inhumans: Pokusí se Marvel znovu vzkřísit mrtvý projekt? | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest