Bežící muž: Remake klasiky s Arnoldem Schwarzeneggerem je údajně na cestě

Bežící muž: Remake klasiky s Arnoldem Schwarzeneggerem je údajně na cestě | Fandíme filmu Zobrazit dalších 10 obrázků
V Hollywoodu se prý pracuje na nové verzi sci-fi, v níž Arniemu jakožto nespravedlivě odsouzenému zločinci šlo o život v brutální televizní show. 

Stephen King nevydával svoje psaná díla vždy pod skutečným jménem, ale některá napsal pod pseudonymem Richard Bachman. Příkladem je Běžící muž z roku 1982, který se odehrává ve Spojených státech v dystopické budoucnosti roku 2025, kdy je národní ekonomika v troskách. Hlavním hrdinou je nezaměstnaný otec Ben Richards, který se pro záchranu nemocné dcery dobrovolně přihlásí do brutální televizní show Běžící muž. V ní musí vydržet třicet dní a být neustále na pozoru před Lovci, zabijáky, kteří Běžce nahánějí po celém světě. Komu se podaří přežít až do konce, vyhrává miliardu dolarů.

V roce 1987 byl natočený film, který se předlohou inspiroval velmi volně. Běžci byli ve filmové adaptaci zločinci, mezi které nedobrovolně patřil i Arnold Schwarzenegger. Nejedná se o žádné veledílo, ale já osobně si ho jednou začas pustím rád. Ať už je to z důvodu tanečních čísel (viz  video pod trailerem) nebo hlášek: - Killiane? Já se vrátím. – Leda na záznamu. Navíc má pořád dobrou hudbu, kterou dělal Harold Faltermeyer (Top Gun), a to se také počítá. Před lety sám Arnie uvažoval o Běžícím muži 2, ale od té doby jsme nic dalšího neslyšeli.

Jelikož je King hodně v kurzu, co se týče filmových a nebo seriálových adaptací, tak nás údajně čeká remake Běžícího muže. Zprávu přinesl ten stejný zdroj, jenž jako první tvrdil, že se v Krotitelích duchů 3 objeví mladší hrdinové, což se později potvrdilo. Remake má být v raných fázích, ale neví se, v jakém se zrodí studiu, protože domácí a mezinárodní distribuční práva drží jiní vlastníci. Tak uvidíme, jestli se časem dozvíme něco víc. A pokud ano, remake se bude třeba držet Kingovy předlohy mnohem víc.

Zdroj: We Got This Covered

Galerie: 11

Bežící muž: Remake klasiky s Arnoldem Schwarzeneggerem je údajně na cestě | Fandíme filmu Bežící muž: Remake klasiky s Arnoldem Schwarzeneggerem je údajně na cestě | Fandíme filmu Bežící muž: Remake klasiky s Arnoldem Schwarzeneggerem je údajně na cestě | Fandíme filmu Bežící muž: Remake klasiky s Arnoldem Schwarzeneggerem je údajně na cestě | Fandíme filmu Bežící muž: Remake klasiky s Arnoldem Schwarzeneggerem je údajně na cestě | Fandíme filmu Bežící muž: Remake klasiky s Arnoldem Schwarzeneggerem je údajně na cestě | Fandíme filmu Bežící muž: Remake klasiky s Arnoldem Schwarzeneggerem je údajně na cestě | Fandíme filmu Bežící muž: Remake klasiky s Arnoldem Schwarzeneggerem je údajně na cestě | Fandíme filmu Bežící muž: Remake klasiky s Arnoldem Schwarzeneggerem je údajně na cestě | Fandíme filmu Bežící muž: Remake klasiky s Arnoldem Schwarzeneggerem je údajně na cestě | Fandíme filmu Bežící muž: Remake klasiky s Arnoldem Schwarzeneggerem je údajně na cestě | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest