Prci, prci, prcičky 5: Sean William Scott krotí naděje

Prci, prci, prcičky 5: Sean William Scott krotí naděje | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 8 obrázků
A dočkáme se třetího dílu komedie Goon z prostředí hokeje?

Sean William Scott se sice objevil v mnoha bijácích, včetně akčňáku Vítejte v džungli s The Rockem nebo například v Neprůstřelném mnichovi, jeho nejikoničtější role ale pravděpodobně navždy zůstane postava Stiflera ze série Prci, prci, prcičky. Herec se brzy vrátí na filmová plátna v hororu Bloodline, během jehož propagace mluvil právě o dalších Prcičkách a také o pokračování filmu Goon.

Sean William Scott si myslí, že by bylo skvělé vidět Stiflerův život po čtyřícitce a vychvaluje práci Setha Rogena a Evana Goldberga, kteří i dnes přichází s novými mládeži nepřístupnými komediemi a stále jim to vychází. Osobně má ale trošku obavu, že tomuto žánru aktuálně doba nepřeje a v kurzu jsou mezi mládeži nepřístupnými filmy spíše horory a psychologické thrillery. Poslední Prcičky pochází z roku 2012 a vydělaly 234 milionů celosvětově. Kdyby bylo na něm, pokračování by točil s chutí, ale o tom, že by se cokoliv chystalo, bohužel vůbec nic neslyšel.

Když se reportér zeptal na další pokračování komedie Goon, herec o něm promluvil trochu nadějněji:

„Je sranda [že se na to ptáte], zrovna jsem přemýšlel nad tím, že se sejdu s režisérem Jayem Baruchelem, který měl skvělý nápad hned po skončení natáčení druhého dílu.“

Ani jeden z filmů oficiálně potvrzený není, ale Sean William Scott by očividně točil s chutí, takže záleží na studiích a ostatních tvůrcích, jak se k projektům postaví. Možná alespoň ten Goon 3 by mohl v blízké době vyjít a za čas přijdou třeba i páté Prci, prci, prcičky. V časech, kdy je Hollywood značkami zcela posedlý, by bylo zvláštní, kdyby zrovna takhle úspěšná zůstávala ležet ladem.

Na obrázky z posledních Prciček a komedie Goon se můžete podívat do galerie.

Zdroj: Movieweb

Galerie: 9

Prci, prci, prcičky 5: Sean William Scott krotí naděje | Fandíme filmu Prci, prci, prcičky 5: Sean William Scott krotí naděje | Fandíme filmu Prci, prci, prcičky 5: Sean William Scott krotí naděje | Fandíme filmu Prci, prci, prcičky 5: Sean William Scott krotí naděje | Fandíme filmu Prci, prci, prcičky 5: Sean William Scott krotí naděje | Fandíme filmu Prci, prci, prcičky 5: Sean William Scott krotí naděje | Fandíme filmu Prci, prci, prcičky 5: Sean William Scott krotí naděje | Fandíme filmu Prci, prci, prcičky 5: Sean William Scott krotí naděje | Fandíme filmu Prci, prci, prcičky 5: Sean William Scott krotí naděje | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest