Amanda Seyfried odmítla roli Gamory

Amanda Seyfried odmítla roli Gamory | Fandíme filmu Zobrazit dalších 7 obrázků
Zelenou mimozemšťanku nemusela hrát Zoe Saldana, ale Amanda Seyfried zelenou nerada.

Hrát v dnešní době v komiksovém filmu se rovná výhře v loterie. Zvlášť, když jste součástí většího celku, který funguje a vydělává neuvěřitelné peníze. Své o tom ví i Zoe Saldana, představitelka Gamory, která se z hlediska rolí ve výdělečných filmech stala úplnou královnou. Objevila se totiž jak k v Avatarovi, tak ve čtvrtých Avengers a všichni víme, že tyhle dva filmy dosáhly enormních zisků. Shodou okolností si v obou filmech zahrála mimozemšťanku, kdy jednou byla modrá, podruhé zase zelená. Navlékat se do motion capture obleku nebo trávit hodiny v maskérně a nosit na sobě horu zelného make-upu nejspíš není žádné terno, a ne každý herec by byl ochotný něco takového podstoupit.

To je případ i herečky Amandy Seyfried, které před lety byla nabídnuta role Gamory, ale ona se rozhodla odmítnout. V rámci jednoho rozhovoru k novému filmu (trailer níže) se trošku rozpovídala o své šanci na roli u Marvelu: 

"Jednu roli v superhrdinském filmu jsem odmítla a pak už se mi neozvali," říká Amanda Seyfried. "Nelituji toho, protože jsem nechtěla být šest měsíců v roce zelená," dodává.

Dále ještě v rozhovoru řekla, že její dcera je do superhrdinů zblázněná a Marvel vypráví úžasné příběhy, takže nějaká část jejího já lituje, že tu roli tenkrát nevzala, ale prý by nebyla šťastná, jelikož se chce zaměřovat na jiné věci.

Ačkoli se v superhrdinských filmech nejspíš nikdy neobjeví, o nové projekty nouzi nemá. Minulý rok si zahrála v pokračování muzikálu Mamma Mia!, letos ji uvidíme v komedii plné aut s mluvícím pejskem v čele. Film The Art of Racing in the Rain se prezentuje trailerem, který se tváří celkem roztomile, ale v Česku ani na Slovensku se s premiérou nepočítá, takže zájemci si budou muset chvíli počkat, než bude film k mání na jiných platformách i v našich končinách.

Galerie: 8

Amanda Seyfried odmítla roli Gamory | Fandíme filmu Amanda Seyfried odmítla roli Gamory | Fandíme filmu Amanda Seyfried odmítla roli Gamory | Fandíme filmu Amanda Seyfried odmítla roli Gamory | Fandíme filmu Amanda Seyfried odmítla roli Gamory | Fandíme filmu Amanda Seyfried odmítla roli Gamory | Fandíme filmu Amanda Seyfried odmítla roli Gamory | Fandíme filmu Amanda Seyfried odmítla roli Gamory | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest