Little Things: Jared Leto už by zase měl být psychopatický zabiják

Little Things: Jared Leto už by zase měl být psychopatický zabiják | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Jared Leto si vyhlédl po delší době další filmový projekt a opět v něm budou figurovat další hvězdná jména.

Kriminální thriller Little Things vzniká pod záštitou studia Warner Bros. a ještě více než lidmi za kamerou láká na oscarové herecké obsazení. Sériovému vrahovi s tváří Jareda Leta zde půjdou po krku šerif v podání Denzela WashingtonaRemi Malek (Bohemian Rhapsody) coby detektiv z Los Angeles.  

Natáčení začne na podzim, a i když ještě dohoda o obsazení Jareda Leta není dořešená, tak dle dostupných informacích je vše na dobré cestě. O režii a scénář se postará John Lee Hancock, jenž zrežíroval sportovní drama Zrození šampióna, za které získala Sandra Bullock oscara, či westernovou krimi The Highwaymen od Netflixu. Krimi Little Things produkuje Mark Johnson (Rain Man, Perníkový táta).

Pro Jareda Leta by se nejednalo o první spolupráci se studiem Warner Bros. V roce 2016 ztvárnil Jokera v Sebevražedném oddílu a o rok později si zahrál ve sci-fi Blade Runner 2049. Jared Leto navíc před nedávnem dokončil natáčení upírského Morbia dle komiksů ze Spider-Manovy bibliografie, takže mu jiný filmový projekt nestojí v cestě ke ztvárněný dalšího vyšinutého psychopata.

Zdroj: Variety

Galerie: 6

Little Things: Jared Leto už by zase měl být psychopatický zabiják | Fandíme filmu Little Things: Jared Leto už by zase měl být psychopatický zabiják | Fandíme filmu Little Things: Jared Leto už by zase měl být psychopatický zabiják | Fandíme filmu Little Things: Jared Leto už by zase měl být psychopatický zabiják | Fandíme filmu Little Things: Jared Leto už by zase měl být psychopatický zabiják | Fandíme filmu Little Things: Jared Leto už by zase měl být psychopatický zabiják | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest