The Godmother: Jennifer Lopez jako drogová baronka

The Godmother: Jennifer Lopez jako drogová baronka | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Životní příběh drogové baronky z Kolumbie Jennifer Lopez vždy fascinoval. Snímek sama produkuje a možná bude i režírovat. 

Zpěvačka a erečka Jennifer Lopez (Žít po svém, Hranice smrti) chystá svůj dosud nejambicióznější projekt. Zahraje si hlavní roli ve filmu The Godmother (Kmotra), který nám přiblíží život Griseldy “La Madrina” Blanco.

Blanco byla drogová baronka z Kolumbie, hlava Medellínského kartelu a důležitá postava v obchodu s kokainem v 80. letech minulého století. Přelstila a přechytračila muže kolem sebe a z chudého dětství se vypracovala na jednu z největších drogových baronek všech dob. Její jmění mělo odhadovanou hodnotu přes 2 miliardy amerických dolarů. Film měl produkovat herec Mark Wahlberg, ale stále projekt odkládal. Jennifer Lopez již nechtěla déle čekat, a tak se o produkci snímku postará ona sama (spolu s dalšími lidmi). Herečku životní příběh drogové baronky vždy fascinoval a je opravdu šťastna, že ho může přinést na plátna kin.

Scénář napsali Regina Corrado (Deadwood: The Movie) a Terence Winter (Vlk z Wall Street). O distribuci se postará studio STX Films. Spekuluje se, že by Jennifer Lopez mohla film i sama režírovat, šlo by tak o její prvotinu. Tato zpráva ovšem nebyla oficiálně potvrzena. Datum premiéry neznáme.

Titulní fotka je ze seriálu Špinaví poldové. Na závěr video, ve kterém se dozvíte 25 zajímavostí o Griseldě Blanco:

Zdroj: Slashfilm

Galerie: 6

The Godmother: Jennifer Lopez jako drogová baronka | Fandíme filmu The Godmother: Jennifer Lopez jako drogová baronka | Fandíme filmu The Godmother: Jennifer Lopez jako drogová baronka | Fandíme filmu The Godmother: Jennifer Lopez jako drogová baronka | Fandíme filmu The Godmother: Jennifer Lopez jako drogová baronka | Fandíme filmu The Godmother: Jennifer Lopez jako drogová baronka | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest