Avengers: Endgame: Co přinesl bonusový materiál v kinech a ochutnávka z Blu-ray

Avengers: Endgame: Co přinesl bonusový materiál v kinech a ochutnávka z Blu-ray | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 12 obrázků
Dohnat Avatara se stále nedaří a diváci nejsou moc nadšení z bonusů, které doplnili obnovenou premiéru filmu.

Marvel zřejmě doufal, že se mu s obnoveným uvedením Avengers: Endgame povede smazat náskok, který má Avatar na špici žebříčku kasovně nejúspěšnějších filmů všech dob. Endgame ale během víkendu po znovuuvedení utržila jen 6 milionů a dohnání krále Jamese Camerona tak stále působí jako nerozlousknutelný oříšek. Marvelu stále chybí 23 milionů a to je částka, kterou se asi ani po zapojení mezinárodních diváků (jak jsme vás informovali, u nás obnovená premiéra dorazí 11. července) zlomit nepodaří.

Podle některých bude prohra zasloužená, protože spousta diváků není zrovna spokojená s bonusovým materiálem, na který studio diváky do kina lákalo. Že půjde o filmeček se Stanem Lee, poděkování režisérů, vystřiženou scénu a ukázku ze Spider-Mana: Daleko od domova, to jsme věděli předem. Nicméně i tak řada fanoušků na sociálních sítích líčí svoje zklamání. Co přesně je tedy v rámci bonusového materiálu k vidění?

Zdravice od Russoů asi ani nestojí za řeč. Pocta Stanovi Lee je prý pěkná a ukazuje záběry ze zákulisí natáčení jeho Marvel cameí napříč roky. Nicméně jde asi o dvouminutový klípek. Ve vystřižené scéně Hulk zachraňuje lidi z hořícího domu. Samotná scéna prý není špatná, ale nemá dokončené efekty, takže místo Hulka v ní figuruje hnusný videoherní panáček. A konečně ukázka ze Spider-Mana: Daleko od domova prezentuje úvodní scénu filmu před titulky, avšak z té jsme spoustu záběrů mohli vidět už v trailerech. Čeští diváci na tom budou ještě o poznání hůř než ti američtí, protože v době uvedení „nové verze“ Endgame s bonusovým materiálem, už budou mít premiéru Spider-Mana: Far From Home dávno za sebou.

Co z toho plyne? Pokud sami zvažujete, že se do kina na Avengers ještě jednou vypravíte, klidně to udělejte. Ale jedině tehdy, pokud zkrátka a dobře chcete film vidět znovu. Bonusový materiál sám o sobě za druhou návštěvu kina nestojí. Jiný bonusový materiál si můžete přehrát už teď. Níže je ochutnávka z filmu o filmu, který bude k vidění na Blu-ray.

Zdroje: Reddit, Slashfilm, CBM

Galerie: 13

Avengers: Endgame: Co přinesl bonusový materiál v kinech a ochutnávka z Blu-ray | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Co přinesl bonusový materiál v kinech a ochutnávka z Blu-ray | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Co přinesl bonusový materiál v kinech a ochutnávka z Blu-ray | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Co přinesl bonusový materiál v kinech a ochutnávka z Blu-ray | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Co přinesl bonusový materiál v kinech a ochutnávka z Blu-ray | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Co přinesl bonusový materiál v kinech a ochutnávka z Blu-ray | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Co přinesl bonusový materiál v kinech a ochutnávka z Blu-ray | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Co přinesl bonusový materiál v kinech a ochutnávka z Blu-ray | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Co přinesl bonusový materiál v kinech a ochutnávka z Blu-ray | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Co přinesl bonusový materiál v kinech a ochutnávka z Blu-ray | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Co přinesl bonusový materiál v kinech a ochutnávka z Blu-ray | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Co přinesl bonusový materiál v kinech a ochutnávka z Blu-ray | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Co přinesl bonusový materiál v kinech a ochutnávka z Blu-ray | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest