Zabiják John Wick dostane vlastní videohru

Zabiják John Wick dostane vlastní videohru | Fandíme filmu
Zobrazit další 2 obrázky
Filmové fanoušky si už získal, teď to zkusí na ty videoherní.

Třetí díl Johna Wicka s Keanu Reevesem v hlavní roli přijde do kin již příští týden. Podle prvních ohlasů se celkem povedl a svou kvalitou prý pověst celé trilogie nepošlape. To je skvělá zpráva a já osobně se hodně těším.

V posledních letech dostáváme každý rok alespoň jednu filmovou adaptaci nějaké hry, proč by to tedy nemohlo být i naopak? Zájem o nezastavitelného zabijáka, který nedá dopustit na své domácí mazlíčky, projevila již před časem malá videoherní společnost, která čerstvě vydala první trailer na jejich tahovou strategii s názvem John Wick Hex.

Hráč musí bedlivě promyslet každý krok, který udělá, protože všechno má své následky (to samé známe i z filmové série) a každé rozhodnutí může být fatální. Postupně si odemykáte lepší zbraně a možnosti vašeho obleku. Své hlasy herním postavám propůjčily dvě hvězdy filmové série, a to Ian McShane a Lance Reddick. Jestli se dočkáme i hlasu Keanu Reevese zatím není jisté, zbytek dabéru bude ohlášen později, takže naděje umírá poslední. Hra zatím nemá oficiální datum vydání, nicméně je patrné, že značka John Wick nadále roste – v minulosti krom filmů byl oznámený už i seriál.

Zaujala vás akční tahová strategie anebo radši budete Johna Wicka sledovat jen na velkém plátně?

John Wick 3

17.05.2019 | USA
Akční, Thriller
Info o filmu

Galerie: 3

Zabiják John Wick dostane vlastní videohru | Fandíme filmu Zabiják John Wick dostane vlastní videohru | Fandíme filmu Zabiják John Wick dostane vlastní videohru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest