WandaVision: Elizabeth Olsen odhaluje detaily o chystané sérii

WandaVision: Elizabeth Olsen odhaluje detaily o chystané sérii | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 9 obrázků
Kdy se začne natáčet, kolik bude mít epizod a jaká éra ovlivní vizuální podobu celé série.

Avengers: Endgame ukončují jednu velkou kapitolu Marvel Cinematic Universe. V té další jednou ze zásadních změn bude, že celovečerní filmy doplní také limitované minisérie. Ty se zaměří na hrdiny, u kterých studio nejspíš nevěří tomu, že by si vedli v kinech tak dobře, jako někteří jiní, ale pořád jim chce dopřát prostor. Postavy budou mít v delším formátu příležitost skutečně roztáhnout křídla a vyprávět výrazně osobnější příběhy, které pak ovlivní to, jakým způsobem se hrdinové vrátí zpátky na plátna.

Jednou z oficiálně oznámených sérií je také WandaVision. Donedávna jsme kromě názvu znali jen obsazení – v hlavních rolích se vracejí Elizabeth Olsen a Paul Bettany. Určitý vliv by na sérii mohly mít události Avengers: Endgame, o tom však budeme spekulovat až později, až většina z vás bude mít za sebou první projekci. Zatím si pojďme shrnout, co Elizabeth Olsen prozradila na slavnostní premiéře filmu.

Herečka uvedla, že se čerpá hned z několika komiksů a na projektu se podílí hned několik šikovných scenáristů. Vyjádřila se také k artworku, který Disney ukázal svým investorům (a zjevně také hercům), ale veřejně jej zatím neprezentoval. Podle Elizabeth obrázek ukazuje Wandu a Visiona v 50. letech. Můžeme tak spekulovat o tom, zda postavy nějakým způsobem cestují v čase, anebo vizuální podoba bude souviset se schopnostmi kontrolovat mysl, kterými Scarlet Witch disponuje. Klíčové komiksy o Wandě Maximoff se často točí kolem toho, jak její křehký duševní stav vytváří komplexní iluze, či rovnou alternativní reality. Osobně si tak dovedu představit, že nás čeká pořádný mind trip, jako třeba v seriálu Legion.

Olsen také uvedla, že by minisérie měla být zábavná, měla by mít šest epizod a měla by se točit letos na podzim. Teoreticky ji tak můžeme očekávat během příštího roku.

Galerie: 10

WandaVision: Elizabeth Olsen odhaluje detaily o chystané sérii | Fandíme filmu WandaVision: Elizabeth Olsen odhaluje detaily o chystané sérii | Fandíme filmu WandaVision: Elizabeth Olsen odhaluje detaily o chystané sérii | Fandíme filmu WandaVision: Elizabeth Olsen odhaluje detaily o chystané sérii | Fandíme filmu WandaVision: Elizabeth Olsen odhaluje detaily o chystané sérii | Fandíme filmu WandaVision: Elizabeth Olsen odhaluje detaily o chystané sérii | Fandíme filmu WandaVision: Elizabeth Olsen odhaluje detaily o chystané sérii | Fandíme filmu WandaVision: Elizabeth Olsen odhaluje detaily o chystané sérii | Fandíme filmu WandaVision: Elizabeth Olsen odhaluje detaily o chystané sérii | Fandíme filmu WandaVision: Elizabeth Olsen odhaluje detaily o chystané sérii | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest