Five Feet Apart: Nové klipy z romance ala Hvězdy nám nepřály

Five Feet Apart: Nové klipy z romance ala Hvězdy nám nepřály | Fandíme filmu Zobrazit dalších 9 obrázků
Jughead ze seriálu Riverdale romanticky umírá. Bude se jednat o další Hvězdy nám nepřály, nebo se filmu podaří ohromit?

Do amerických kin aktuálně vstupuje snímek Five Feet Apart. Jedná se o režijní debut Justina Baldoniho, který je známý spíše jako seriálový herec. Příběh filmu sleduje sedmnáctiletou Stellu, která se chová jako naprosto normální teenager – je neustále na počítači či na telefonu a píše si s přáteli. Ale také je celý život nucena žít v nemocnici a dodržovat různé příkazy a zákazy. Trpí totiž cystickou fibrózou.

Když se v nemocnici objeví Will, který trpí stejnou chorobou, její život se naprosto změní. Will je rebel a netouží po tom, aby ho jeho nemoc zcela pohltila. Stella si začne uvědomovat, že s ním souhlasí. Netouží po pravidlech a omezeních. Netouží po tom neustále dodržovat vzdálenost šesti stop mezi ní a Willem, které je jim kvůli cystické fibróze nařízeno. Chce žít. A chce se Willa dotknout. Z toho také vychází název filmu - hrdinové chtějí srazit vzdálenost mezi sebou z povinných šesti stop alespoň na rebelských pět.

Chvíli před premiérou vydala společnost CBS Films nové klipy z filmu, které můžete zhlédnout níže. Jak můžete vidět, snímek slibuje podobnou náladu, jako například Hvězdy nám nepřály či Všechno, úplně všechno. To znamená spoustu romantických a vtipných, ale i smutných scén a mladé hrdinky a hrdiny. Mějte proto při sobě radši kapesníky. Dokáže ovšem novinka vybočit z řady stejných filmů, které byly natočeny už tolikrát předtím?

Na základě prvních recenzí to vypadá, že o nějakém velkém vybočování asi nemůže být řeč – průměrná známka na agregátoru recenzí Rotten Tomatoes je zatím 5,75 z deseti. Film je prý plný klišé a nechytne za srdce tak, jak by měl. 

V roli Willa se představí v současné době jeden z nejpopulárnějších herců mladé generace, Cole Sprouse. Slavný je především díky seriálu Riverdale. V roli Stelly se objeví Hayley Lu Richardson, kterou jste mohli vidět například ve snímku Rozpolcený

Film založený na stejnojmenné knize od autorky Rachael Lippincott má v USA premiéru 15. 3., v České republice a na Slovensku je datum uvedení zatím neznámé. 

Hvězdy nám nepřály

16.05.2014 | USA
Drama, Romantický
Info o filmu

Galerie: 10

Five Feet Apart: Nové klipy z romance ala Hvězdy nám nepřály | Fandíme filmu Five Feet Apart: Nové klipy z romance ala Hvězdy nám nepřály | Fandíme filmu Five Feet Apart: Nové klipy z romance ala Hvězdy nám nepřály | Fandíme filmu Five Feet Apart: Nové klipy z romance ala Hvězdy nám nepřály | Fandíme filmu Five Feet Apart: Nové klipy z romance ala Hvězdy nám nepřály | Fandíme filmu Five Feet Apart: Nové klipy z romance ala Hvězdy nám nepřály | Fandíme filmu Five Feet Apart: Nové klipy z romance ala Hvězdy nám nepřály | Fandíme filmu Five Feet Apart: Nové klipy z romance ala Hvězdy nám nepřály | Fandíme filmu Five Feet Apart: Nové klipy z romance ala Hvězdy nám nepřály | Fandíme filmu Five Feet Apart: Nové klipy z romance ala Hvězdy nám nepřály | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest