Beautiful Boy: Timothée Chalamet a Steve Carell bojují s drogami

Beautiful Boy: Timothée Chalamet a Steve Carell bojují s drogami | Fandíme filmu Zobrazit dalších 5 obrázků
Emotivní příběh inspirovaný skutečnými událostmi mapuje příběh otce a syna na křížovatce jejich vztahu a právě je k vidění v našich kinech.

Mladík Timothée Chalamet vtrhl v loňském roce do filmového světa jako nekontrolovaná lavina, která na sebe upoutala veškerou pozornost svým výjímečně vyzrálým výkonem v nízkorozpočtovém snímku Call Me by Your Name. Třiadvacetiletý mladík si za svůj výkon odnesl zaslouženou oscarovou nominaci.  A podle všeho to vypadá, že se nejednalo o přízeň štěstěny či ojedinělou náhodu. Spíše naopak. Chalamet ve snímek Beautiful Boy dokazuje, že se jedná o výjímečného herce, kterému může patřit budoucnost. 

Snímek z produkce streamovacího gigantu Amazonu je dojemnou a nečekaně smutnou sondou do života otce (Steve Carell) se synem (Chalamet), jejichž vztah prochází náročnou zatěžkávací zkouškou, která prověří hloubku a sílu jejich vzájemného pouta. To je testováno, když se dospívající mladík začne propadat do drogové spirály.

Silný snímek sází na emoce a vzájemnou chemii mezi ústřední dvojicí. Ve vedlejších rolích se objeví Amy Ryan (Birdman) a Maura Tierney (Lhář, Lhář). Snímek už je k vidění v českých kinech (do slovenských dorazí příští týden) a reakce jsou vesměs pozitivní s tím, že film exceluje především v herecké rovině na přímce otec-syn. Mladší ze zmíněného dua si již vysloužil nominaci na Zlatý Glóbus a cenu SAG. Ve hře je tak reálná šance druhé oscarové nominace v řadě.

Už jste snímek také viděli? Co na něj říkáte?

Galerie: 6

Beautiful Boy: Timothée Chalamet a Steve Carell bojují s drogami | Fandíme filmu Beautiful Boy: Timothée Chalamet a Steve Carell bojují s drogami | Fandíme filmu Beautiful Boy: Timothée Chalamet a Steve Carell bojují s drogami | Fandíme filmu Beautiful Boy: Timothée Chalamet a Steve Carell bojují s drogami | Fandíme filmu Beautiful Boy: Timothée Chalamet a Steve Carell bojují s drogami | Fandíme filmu Beautiful Boy: Timothée Chalamet a Steve Carell bojují s drogami | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest