Shazam!: Režisér by se do natáčení druhého dílu příliš nehnal

Shazam!: Režisér by se do natáčení druhého dílu příliš nehnal | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
Proč by o to aktuálně neměl zrovna velký zájem?

Komediálně laděný komiksový film od DC Shazam! ještě ani neměl premiéru, odehraje se 4. dubna 2019, ale pokud jde o režiséra Davida F. Sandberga, tak by případnou nabídku natočit dvojku hodně zvažoval.

Proč? Proč nemá v současné chvíli zájem o určitě slušné peníze za možnost pracovat na velké komiksovce? Tady je filmařovo vysvětlení:

"Prostě je to šílené množství práce natočit film jako je tento. Je to jako zeptat se běžce na konci maratonu, jestli má chuť na další. Potřebujete nějaký čas na odpočinek a zapomenout, jak obtížné to bylo."

Neříká tedy přímo, že by pokračování nenatočil, ale rozhodně by nebyl nadšený, pokud by o to byl požádán brzy po dokončení prací na jedničce.

A je vůbec otázkou, zda nějaká dvojka bude. Netřeba asi připomínat, že filmy od DC nejsou vždy zrovna úspěšné. Aktuální Aquaman sice boduje, ale to neznamená, že to zvládne i Shazam!

Dozvíme se to v dubnu v příštího roku.

Všichni v sobě máme superhrdinu, chce to jen trochu magie, aby se dostal ven. V případě Billyho Batsona (Asher Angel) stačí vykřiknout jediné slovo – SHAZAM! – a mazaný čtrnáctiletý kluk z pěstounské rodiny se díky prastarému čaroději (Djimon Hounsou) mění v dospělého superhrdinu Shazama (Zachary Levi). Ve vyrýsovaném božském těle je stále duše malého kluka, a tak Shazam dělá přesně to, co by se superschopnostmi udělal každý teenager: Užije si spoustu zábavy. Umí létat? Má rentgenové vidění? Dokáže metat blesky? Nebo snad přeskočit písemku? Shazam testuje meze svých sil s radostnou nezodpovědností dítěte. Avšak svoje síly se bude muset rychle naučit ovládat, aby se mohl postavit silám zla, kontrolovaným doktorem Thaddeusem Sivanou (Mark Strong).

Dále hrají Jack Dylan Grazer, Faithe Herman, Ian Chen, Jovan Armand Cooper Andrews. Režíruje David F. Sandberg, scénář napsal Darren Lemke, datum premiéry v Česku a na Slovensku je stanovené na 4. 4. 2019.

Zdroj: Twitter

Shazam!

05.04.2019 | USA
Akční, Sci-Fi, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 5

Shazam!: Režisér by se do natáčení druhého dílu příliš nehnal | Fandíme filmu Shazam!: Režisér by se do natáčení druhého dílu příliš nehnal | Fandíme filmu Shazam!: Režisér by se do natáčení druhého dílu příliš nehnal | Fandíme filmu Shazam!: Režisér by se do natáčení druhého dílu příliš nehnal | Fandíme filmu Shazam!: Režisér by se do natáčení druhého dílu příliš nehnal | Fandíme filmu
Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest