Sebevražedný oddíl: Počítalo se záporákem King Sharkem, prohlédněte si ho

Sebevražedný oddíl: Počítalo se záporákem King Sharkem, prohlédněte si ho | Fandíme filmu
Ve filmu měl řádit další podivný záporák.

Sebevražedný oddíl (Suicide Squad) z roku 2016 nebyl takovým filmem, ve který asi mnozí doufali. Obsazení bylo zajímavé, některé postavy také a to, že byla pozornost věnována antihrdinům a padouchům bylo osvěžující, ale zřejmě se shodneme na tom, že potenciál nebyl rozhodně využit. 

Za to, že se z filmu nevyklubal naprostý propadák, vděčí tvůrci tomu, že někteří záporáci byli charismatičtí a pobavíli. A původně se počítalo s tím, že řady zloduchů rozšíří jedna z těch nejpodivnějších postav, které komiksy od DC nabízejí. 

Řeč je o záporákovi známém jako King Shark. Umělec Peter Mitchell Rubin ukázal jeho návrh, se kterým se pro film počítalo a upřímně, je to docela divoké s tak zvláštní postava by asi spoustu diváků zaskočila. Je jedna věc ji nabídnout v komiksech, kreslených nebo dokonce hraných seriálech (Flash), ale pro stříbrné plátno je možná moc bizarní. Žralok v havajské košili, to je něco, co se těžko skousává.

King Shark ‘Suicide Squad’ concept art

Nedá se tak příliš počítat s tím, že se King Sharka dočkáme v pokračování, na kterém se pracuje. Píše ho tvůrce Strážců Galaxie James Gunn, který by mohl i režírovat, ale to zatím potvrzeno nebylo. Stejně tak neznáme datum premiéry.

Být zlý je bezva. Tým těch nejnebezpečnějších superzločinců dostane ty nejsilnější zbraně, jaké má vláda k dispozici a je vyslaný na misi, během které má zneškodnit tajemnou a neporazitelnou bytost (Cara Delevingne). Americká agentka tajných služeb Amanda Waller (Viola Davis) rozhodla, že úkol může splnit jedině tajně poskládaná skupina různorodých a opovrženíhodných jedinců, kteří prakticky nemají co ztratit. Členové týmu však záhy zjistí, že nebyli vybraní proto, že mají šanci uspět, ale proto, že na ně snadno půjde svalit vina, až nevyhnutelně selžou. Rozhodnou se členové sebevražedného oddílu nasadit své životy a zkusí uspět navzdory všem předpokladům nebo všichni začnou jednat na vlastní pěst a na ostatní se vykašlou?  

Film píše a režíruje David Ayer, dále hrají Jared Leto, Margot Robbie, Jai Courtney, Will Smith nebo Joel Kinnaman.

Sebevražedný oddíl

05.08.2016 | USA
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný, Krimi, Fantasy, Thriller
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest