Filmový Kvízák #4: Zveme vás na další kolo vědomostního soutěžení

Filmový Kvízák #4: Zveme vás na další kolo vědomostního soutěžení | Fandíme filmu Zobrazit dalších 9 obrázků
Ukaž ostatním fandům, že znáš filmy lépe než oni, užij si přátelské zápolení a vyhraj hodnotné ceny.

Filmový podzim v kinech prozatím není žádná velká hitparáda, takže jsme rádi, že fanouškům z Prahy a okolí můžeme nabídnout opět alternativu. Už příští pondělí, 8. října pořádáme čtvrtý Filmový Kvízák.

O co se jedná už zřejmě řada z vás ví. V týmech (maximum je 5 hráčů na tým) odpovídáte na soutěžní otázky. Za každou správnou odpověď získáváte body. Tým, který má na konci nejvíc bodů, vyhrává soutěžní ceny a právo vytahovat se ;-). Užijete si soupeřivé napětí a radost ze hry.

Filmový Kvízák je vhodný opravdu pro každého, kdy soutěžící nelimitujeme věkem, ani počtem hodin strávených v kině. Pokaždé pokládáme 50 soutěžních otázek rozdělených do 10 tematických okruhů, takže pokud se nechytíte jednou, budete mít příležitost už za okamžik. Ať už preferujete akční filmy, pohádky, komiksovky nebo filmy pro pamětníky, nemusíte se bát, že byste nedostali příležitost zazářit a podpořit svůj tým.

Zároveň nemusíte mít strach z nějakého veřejného vystupování, veškeré odpovídání na dotazy probíhá písemně a veškerou ostudu si vyžere moderátor (čili já – Anarvin).

Hraje se v pražském Rock Café na Národní třídě, takže na dostupném místě v centru města. Začínáme v 19:30 (sál se pro soutěžící otevírá od sedmi) a zatím jsme vždycky končili kolem desáté, takže se nemusíte bát, že byste se během pracovního dne dostali pozdě do postele. K dispozici je bar s alkoholickými i nealkoholickými nápoji a drobným občerstvením. Zápisné je 110 Kč, a pokud chcete mít dopředu jistotu, že na vás vyjde místo, můžete nakupovat v předprodeji na GoOout.net.

Na místě vás kromě zážitku ze hry a možnosti vyhrát filmové či komiksové ceny čeká také příležitost strávit večer v přítomnosti dalších podobně naladěných fanoušků, případně prohodit pár slov se zástupci redakce. V minulých kolech jsme se sešli v hojném počtu, takže se opět budeme těšit na vaši účast. Další podrobnosti můžete najít na oficiální facebookové události, případně nám jakékoliv dotazy pište na Facebooku do vzkazů.

Galerie: 10

Filmový Kvízák #4: Zveme vás na další kolo vědomostního soutěžení | Fandíme filmu Filmový Kvízák #4: Zveme vás na další kolo vědomostního soutěžení | Fandíme filmu Filmový Kvízák #4: Zveme vás na další kolo vědomostního soutěžení | Fandíme filmu Filmový Kvízák #4: Zveme vás na další kolo vědomostního soutěžení | Fandíme filmu Filmový Kvízák #4: Zveme vás na další kolo vědomostního soutěžení | Fandíme filmu Filmový Kvízák #4: Zveme vás na další kolo vědomostního soutěžení | Fandíme filmu Filmový Kvízák #4: Zveme vás na další kolo vědomostního soutěžení | Fandíme filmu Filmový Kvízák #4: Zveme vás na další kolo vědomostního soutěžení | Fandíme filmu Filmový Kvízák #4: Zveme vás na další kolo vědomostního soutěžení | Fandíme filmu Filmový Kvízák #4: Zveme vás na další kolo vědomostního soutěžení | Fandíme filmu

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest