Jojo Rabbit: Taika Waititi bude točit v Česku. Se Scarlett Johansson

Jojo Rabbit: Taika Waititi bude točit v Česku. Se Scarlett Johansson | Fandíme filmu
Zobrazit další 2 obrázky
Režisér Thora: Ragnarok se společně s Black Widow vypraví natáčet do Česka hodně specifickou komedii o Hitlerovi

Nedávno jsme vám představili snímek Jojo Rabbit, který je zajímavý už tím, že jde o novinku Taiky Waititiho, novozélandského samorosta, který stojí za Honem na Pačlověky, Co děláme v temnotách a Thorem Ragnarok. Po marvelovském blockbusteru se vrátil do světa neomezených možností svého svérázu a připravuje snímek, z nacistického Německa, ve kterém osamocený malý kluk přišel o tátu, je zblbnutý propagandou a sní o vstupu do Hitlerových služeb. Samotu mu začne zpestřovat imaginární přítel, který je kombinací zesnulého otce a jeho idealizované představy Adolfa Hitlera. Nepůjde o klasického Führera, ale o jeho hloupou, okouzlující, naivní verzi, která oplývá dětinskou naivitou. Imaginární postavu si zahraje sám Waititi.

Jako by už to samo o sobě neznělo dost zajímavě, další roli má hrát Scarlett Johansson. Ta má ztvárnit chlapcovu matku, která v jejich bytě ukrývá uprchlou židovskou dívku. A pro našince je hezkým zpestřením skutečnost, že se film bude točit v Česku! Lokální produkci bude zajišťovat společnost Czech Anglo Productions, která má na kontě nového Motýlka, Úkryt v zoo, V utajení nebo seriál Tři mušketýři. Šéf firmy a producent Kevan Van Thompson na Twitteru oznámil, že přípravy začaly 3. 4. a dle dostupných informací má natáčení probíhat od 28. 5. do 20. 7. v Praze. A pozor, v Česku už je zřejmě i sám Taika Waititi, který na Instagramu sdílel fotku s popiskem „Czech yourself before you Ragnawreck yourself.“, na které můžete vidět českou cedulku „Pozor padá kamení“.

Titulní obrázek je ilustrační.

Zdroje: Omega Underground, Czech Anglo Productions, Production List, Taika Waititi, Kevan Van Thompson, Variety

Galerie: 3

Jojo Rabbit: Taika Waititi bude točit v Česku. Se Scarlett Johansson | Fandíme filmu Jojo Rabbit: Taika Waititi bude točit v Česku. Se Scarlett Johansson | Fandíme filmu Jojo Rabbit: Taika Waititi bude točit v Česku. Se Scarlett Johansson | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest