Black Panther: První dojmy z poslední marvelovky

Black Panther: První dojmy z poslední marvelovky | Fandíme filmu Zobrazit dalších 9 obrázků
Zázrak se sice nekoná, ale i tak jde o nesmírně povedenou akční zábavu, která se může pochlubit jedinečnou specificitou, kterou byste jinde hledali marně.

Zámořské recenze opěvovaly Black Panthera jako zjevení. Jaká je realita? Když vezmete základní dějovou kostru, to, jak se hrdina staví proti překážkám, nepřátelům, atd., tak tady na téhle rovině mnoho inovací oproti jiným marvelovkám nenajdete. Opět jde o přímočarý, předvídatelný hrdinský příběh, kde zhruba tušíte, jaké budou jeho jednotlivé takty. Prim v tomhle případě jednoznačně hraje zpracování. Jedná se o ryze "africký film" ve všech možných i nemožných ohledech, což z něj dělá zážitek, na jaký v kinech zrovna každý den nenarazíte. Zábavnost snímku podtrhuje nesmírně živé obsazení, kterému se daří vykreslit celou řadu výrazných figur, které tu nejsou jen jako Pantherovy druhé housle, ale jako plnohodnotní parťáci a parťačky. Ještě ta akce mohla být o něco výjimečnější, ale v rámci komiksových filmů si určitě drží standard. Marvel celkově nezaváhal a dál drží sérii povedených akčních dobrodružství, která rozhodně stojí za to vidět. Další dojmy v přiloženém videu.

Po událostech filmu Captain America: Občanská válka se mladý král T´Challa vrací zpět do své rodné země, uzavřené a technologicky nesmírně vyspělé africké Wakandy, aby plnil svou povinnost jako nová hlava státu. Brzy ale zjistí, že o jeho trůn usilují jisté frakce přímo ve Wakandě. Potom, co spolu dva nepřátelé začnou plánovat zničení jeho země, se hrdina známý jako Black Panther musí spojit s agentem C.I.A. Everettem K. Rossem a členy wakandských speciálních jednotek Dora Milaje, aby zabránili vtažení Wakandy do světové války.

V hlavních rolích. Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong'o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Angela Bassett, Forest Whitaker, Andy Serkis, Florence Kasumba, John Kani, Sterling K. Brown a Letitia Wright. Režíruje Ryan Coogler, který napsal scénář společně s Joem Robertem Colem. Produkují Kevin Feige a Louis D’Esposito. Datum české a slovenské premiéry je stanoveno na 15. 2. 2018.

Black Panther

29.01.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Drama, Fantasy, Thriller
Info o filmu

Galerie: 10

Black Panther: První dojmy z poslední marvelovky | Fandíme filmu Black Panther: První dojmy z poslední marvelovky | Fandíme filmu Black Panther: První dojmy z poslední marvelovky | Fandíme filmu Black Panther: První dojmy z poslední marvelovky | Fandíme filmu Black Panther: První dojmy z poslední marvelovky | Fandíme filmu Black Panther: První dojmy z poslední marvelovky | Fandíme filmu Black Panther: První dojmy z poslední marvelovky | Fandíme filmu Black Panther: První dojmy z poslední marvelovky | Fandíme filmu Black Panther: První dojmy z poslední marvelovky | Fandíme filmu Black Panther: První dojmy z poslední marvelovky | Fandíme filmu

Související články

1
4
1
21
Článků v systému:
13099
Komentářů v systému:
113926

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest