Chris Hemsworth přeruší kariéru

Chris Hemsworth přeruší kariéru | Fandíme filmu Zobrazit další 4 obrázky
A jak to vypadá s Hemsworthovým filmem Bad Times at the El Royale?

Slyšíte správně. Během rozhovoru pro The Times UK Chris Hemsworth nečekaně oznámil, že si bere pauzu. Dovolená by mohla prý trvat celý rok. Důvod je jednoduchý. Hemsworth má pocit, že se pokouší žonglovat až příliš věcí najednou a nedaří se mu trávit tolik času s rodinou, kolik by chtěl. Teď by si to chtěl vynahradit.

Stoprocentní volno asi nedostane, minimálně v dubnu a květnu jej Marvel povolá k propagaci Avengers: Infinity War a kdykoliv jej studio může potřebovat k dotáčkám. Pořád jde ale o menší porci práce, než kdyby točil další plnohodnotný film.

Ten by v tuhle chvíli mohly představovat jedině Bad Times at the El Royale, chystaný projekt Drew Goddarda (Chata v lesích, scénář k Marťanovi, Světové válce Z). Snímek se měl začít točit letos v lednu, ale zatím je ticho po pěšině.

Víme jenom to, že by se mělo natáčet „brzo“. Film je zasazený do 60. let minulého století, do ošumělého motelu nedaleko jezera Tahoe v Kalifornii, ale víc o něm nevíme. Dále si mají ve snímku zahrát Jeff Bridges, Russel Crowe, Dakota Johnson, Cynthia Erivo a Cailee Spaeny.

Nám nezbývá než Hemsworthovi popřát kvalitní odpočinek a následně návrat v plné síle.

Zdroje: Tracking-Board, The Times UK

Galerie: 5

Chris Hemsworth přeruší kariéru | Fandíme filmu Chris Hemsworth přeruší kariéru | Fandíme filmu Chris Hemsworth přeruší kariéru | Fandíme filmu Chris Hemsworth přeruší kariéru | Fandíme filmu Chris Hemsworth přeruší kariéru | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest