Chystá se nová Addamsova rodina

Chystá se nová Addamsova rodina | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Do parády si ji vezme jeden z režisérů Buchet a klobás.

Všechno mrtvé musí v Hollywoodu znovu ožít a nejnověji to čeká i na Addamsovu rodinu. Strašidelnou rodinku si jako animovaný celovečerák vezme do parády Conrad Vernon, který režíroval filmy jako Shrek 2, Monstra vs. Vetřelci, Madagaskar 3 nebo naposledy Buchty a klobásy. První verzi scénáře, který vychází z prapůvodních komiksů, napsala Pamela Pettler (V tom domě straší, Mrtvá nevěsta Tima Burtona). Úpravy následně provedl Matt Lieberman (scénář k chystaným novým verzím Číslo 5 žije a Scooby Doo).

Addamsovu rodinu vymyslel v roce 1938 Charles Addams. Původně vycházela jako jednostránkový komiks v novinách (do roku 1988 vzniklo 150 dílů) a už prapůvodně se jednalo o satirický a zábavně pokřivený pohled na klasickou americkou rodinu. Addamsovi si libují ve všem strašidelném a buď si vůbec neuvědomují, nebo je jim přinejmenším jedno, že je okolí vnímá jako bizarní a děsivé. Klasické složení rodiny tvoří manželé Gomez a Morticia, jejich syn a dcera Puggsley a Wednesday, dále strýček Fester, babička, frankensteineovský sluha Lurch oživlá useknutá ruka známá jako Věc a bratránek Itt, který je od hlavy až k patě zarostlý hustými dlouhými vlasy. Komiks následoval hraný černobílý seriál, poté animovaný seriál, dvojice celovečerních filmů z počátku 90. let a ještě jeden animovaný seriál. Vedle toho se rodinka objevovala v různých jednorázových speciálech či jednotliví členové hostovali v jiných pořadech.

Zdroj: THR

Galerie: 6

Chystá se nová Addamsova rodina | Fandíme filmu Chystá se nová Addamsova rodina | Fandíme filmu Chystá se nová Addamsova rodina | Fandíme filmu Chystá se nová Addamsova rodina | Fandíme filmu Chystá se nová Addamsova rodina | Fandíme filmu Chystá se nová Addamsova rodina | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest