Killers of the Flower Moon: Scorsese a DiCapri opět gangstery

Killers of the Flower Moon: Scorsese a DiCapri opět gangstery | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Oscarový scenárista Forresta Gumpa zadaptoval román o vraždění indiánů kvůli ropě, ve 20. letech 20 století.

V pátek jsme psali o Irishmanovi, chystaném snímku Martina Scorseseho, který se po několika letech vrátil ke svým oblíbeným gangsterkám. Marty je očividně i ve svých téměř 75 letech při chuti, a tak hned po dokončení Irishmana usedne na režisérské křeslo u filmu Killers of the Flower Moon, adaptaci stejnojmenné knihy Davida Granna s podtitulem The Osage Murders and the Birth of the FBI. Ta vypráví skutečný příběh série vražd domorodých indiánů v Oklahomě 20. let minulého století, krátce poté, co byla na jejich území objevena ropa.

K projektu už je dle dostupných informací hotový scénář, který napsal oscarový Eric Roth (Forrest Gump, Podivuhodný případ Benjamina Buttona), a natáčení by mělo začít na jaře příštího roku. Na filmu by se měl se Scorsesem podílet Leonardo DiCaprio, zatím však není jasné, zda bude film jen produkovat, nebo si v něm i zahraje. Informace o tak brzkém natáčení je u Scorseseho překvapením, jelikož ten je známý tím, že si s postprodukcí dává záležet, a natáčení Irishmana neskončí dříve, jak v prosinci. Uvidíme tedy, zda se plánovaný jarní termín stihne. Producent Dante Ferretti, který informace o natáčení poskytl, už se dle svých slov chystá do Oklahomy hledat vhodné lokality pro film.

Přiložené obrázky jsou ilustrační.

Zdroj: Variety

Galerie: 7

Killers of the Flower Moon: Scorsese a DiCapri opět gangstery | Fandíme filmu Killers of the Flower Moon: Scorsese a DiCapri opět gangstery | Fandíme filmu Killers of the Flower Moon: Scorsese a DiCapri opět gangstery | Fandíme filmu Killers of the Flower Moon: Scorsese a DiCapri opět gangstery | Fandíme filmu Killers of the Flower Moon: Scorsese a DiCapri opět gangstery | Fandíme filmu Killers of the Flower Moon: Scorsese a DiCapri opět gangstery | Fandíme filmu Killers of the Flower Moon: Scorsese a DiCapri opět gangstery | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest