Diktátor: První dvě minuty filmu a další videa

Diktátor: První dvě minuty filmu a další videa | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Klipy, spoty, fotografie a první reakce ze zámoří.

V zatím posledním článku o Diktátorovi jsme vám představili nastínění příběhu snímku. Dneska máme možnost se podívát na úvodní necelé dvě minutky z této chystané komedie. Sacha Baron Cohen alias Generál Aladeen je obávaný diktátor z fiktivní země Wadiya a chová se jako naprostý prototyp blízkovýchodního diktátora. Z videa se dozvíme, jak se Aladeen narodil, kdy se dostal k moci i to, že západní velmoci mají z generálovi osoby velké obavy. Navíc dostaneme i prodlouženou verzi nám již dobře známe scény z běžeckého závodu. Prostě běžný styl uvádění postavy, jaký jsme dostali jak u Borata tak u Bruna. Ve vydaných spotech můžeme najít nějaké nové záběry, kde se například opět objeví Anna Faris, která diktátorovi pomůže v hodině nejvyšší nouze.

Cohen předvedl velkou předpremiéru filmu v Las Vegas, kam nezapoměl pozvat i nějaké novináře. Před samotným promítáním, jak už bývá jeho zvykem, stihl urazit pár přítomných hostů, ale všichni to vzali s humorem. Dle serveru Hitfix je film doslova napěchovaný neskutečným množstvím vtípků a gagů, ze kterého by si měl každý něco vybrat a zasmát se, což zní velmi povzbudivě. Diktátor také mění datum své premiéry, alespoň v USA. Kvůli Dark Shadows byl snímek posunut z 11. na 16. května. Zda to ovlivní i českou premiéru nám není známo, pevně věříme v dosud slibovaný termín, a to 17. květen.

 

Diktátor: Úvodní dvě minuty filmu

 

Diktátor: Klip 1

 

Diktátor: Spot 1

 

Diktátor: Spot 2

 

Zdroje: EW, Coming Soon, HitFix, Empire, Filmfolia, Sneak Peek

Galerie: 7

Diktátor: První dvě minuty filmu a další videa | Fandíme filmu Diktátor: První dvě minuty filmu a další videa | Fandíme filmu Diktátor: První dvě minuty filmu a další videa | Fandíme filmu Diktátor: První dvě minuty filmu a další videa | Fandíme filmu Diktátor: První dvě minuty filmu a další videa | Fandíme filmu Diktátor: První dvě minuty filmu a další videa | Fandíme filmu Diktátor: První dvě minuty filmu a další videa | Fandíme filmu
Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest