Security: Smrtonosná past v obchoďáku s Antoniem Banderasem

Security: Smrtonosná past v obchoďáku s Antoniem Banderasem | Fandíme filmu
EuroVideo Media
Zobrazit dalších 8 obrázků
Banderas ve stylu Equalizera používá vybavení obchodního domu, aby zahnal nebezpečné útočníky. Seznamte se, koukněte na trailer.

Před pár dny jsme si tu stěžovali na to, jak v bažinách akční videoprodukce končí kdysi zářivá kariéra Bruce Willise. Dost podobně je na tom Antonio Banderas. Ten si občas odskočí k nějakému artu (Knights of Cups), k filmu pro děti (SpongeBob ve filmu), ale po zbytek roku o něm slýcháme nejčastěji ve spojitosti s akčními béčky, které se pak často ani nedostanou do naší distribuce.

Nejnovější takový snímek se jmenuje Security a Banderas si v něm zahrál veterána, který zoufale hledá jakoukoliv práci. Proto přijme pro něj dost potupný kšeft hlídače obchodního domu. Hned první večer mu zaklepe na dveře mladá dívka, která je zapsaná do programu na ochranu svědků. V momentě, kdy je převážena k soudní výpovědi, zaútočí na její konvoj zločinci, kterým může výpověď uškodit, a tak jí nezbývá, než prchat. Ozbrojení útočníci pod vedením psychopatického šéfa (Ben Kingsley) jsou jí v patách, ale Banderasův hrdina je připravený obchoďák řádně opevnit a nasadit pro dívku život.

Jak sami vidíte, snímek připomíná Smrtonosnou past a jí podobné záležitosti. Jedno místo, všehoschopní útočníci, ošlehaný hrdina připravený k boji. Banderas pořád dokáže působit v záběrech přesvědčivě, potíž je v už na první pohled nízkém rozpočtu. Všechno se odehrává ve tmě, aby se chybějící finance podařilo co nejvíc zamaskovat, a to prostě nevypadá dobře. Režíroval prakticky neznámý Alain Desrochers a scénář mají na svědomí Tony Mosher (Mechanik zabiják 2) a John Sullivan (Recoil). Za snímkem stojí Millenium Images, které se na podobnou béčkovou produkci specializují, když se zrovna neplácnou přes kapsu a netočí Expendables. Začátkem prázdnin jde film na DVD a Blu-ray. Dole pod trailerem najdete zveřejněné fotky.

Galerie: 9

Security: Smrtonosná past v obchoďáku s Antoniem Banderasem | Fandíme filmu Security: Smrtonosná past v obchoďáku s Antoniem Banderasem | Fandíme filmu Security: Smrtonosná past v obchoďáku s Antoniem Banderasem | Fandíme filmu Security: Smrtonosná past v obchoďáku s Antoniem Banderasem | Fandíme filmu Security: Smrtonosná past v obchoďáku s Antoniem Banderasem | Fandíme filmu Security: Smrtonosná past v obchoďáku s Antoniem Banderasem | Fandíme filmu Security: Smrtonosná past v obchoďáku s Antoniem Banderasem | Fandíme filmu Security: Smrtonosná past v obchoďáku s Antoniem Banderasem | Fandíme filmu Security: Smrtonosná past v obchoďáku s Antoniem Banderasem | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest