Fantastická čtyřka: Ryan Gosling je spojován s rolí u Marvelu

Fantastická čtyřka: Ryan Gosling je spojován s rolí u Marvelu | Fandíme filmu
Warner Bros.
Podlehne další velká hollywoodská hvězda komiksovému vábení?

Jste známý herec nebo herečka? Dříve či později se vás někdo v rozhovoru zeptá na to, kdy si zahrajete v komiksovce. U Ryana Goslinga už to proběhlo. Naposledy novinářům tvrdil, že jej žádná hrdinská role nečeká, ale kdyby si měl vybrat, tak rád ztvární Ghost Ridera. Od té doby se nicméně začaly objevovat drby o tom, že by se Gosling u Marvelu objevit měl, konkrétně snad v roli Sentryho, tedy vnitřně komplikované supermanovské figury, které bychom se snad měli dočkat ve filmu Thunderbolts.

Na internetový drb zareagoval známý reportér Jeff Sneider, který připustil, že sice neví nic konkrétního a rozhodně nemá nějakou tvrdou informaci potvrzenou z vícero zákulisních zdrojů, nicméně něco o Goslingovi zaslechl. Nebylo to však ve spojitosti s rolí Sentryho, ale se snímkem Fantastická čtyřka (Fantastic Four). Sneider zároveň delší dobu hovoří o tom, že podle jeho zdrojů v Marvelu chtějí do Fantastické čtyřky obsadit do role Mr. Fantastica Adama Drivera.

Nic dalšího reportér nedodal, fanoušci tak okamžitě začali diskutovat o tom, v jaké roli by si Goslinga dokázali představit. Možností je i role samotného Mr. Fantastica – nikde není řečeno, že do ní má Marvel vyhlédnutého jediného adepta. O něco víc by možná Gosling pasoval do role drzého frajírka Johnnyho Storma, alias Human Torche (v minulých filmech roli hráli Chris Evans a Michael B. Jordan). Nebo by se z něj mohl stát slavný záporák Dr. Doom (ačkoliv internetová šuškanda naznačuje, že tahle postava se v příští Fantastické čtyřce neukáže), popřípadě vesmírná bytost Silver Surfer. Ale pokud opravdu Ryana ve filmu uvidíme, tak je docela klidně možné, že dostane nějakou vedlejší sranda roličku, podobně jako když třeba Russell Crowe vystupoval v posledním Thorovi nebo Bill Murray v chystaném Ant-Manovi 3.

V jaké roli byste si Ryana dokázali představit vy?

Fantastická čtyřka je první superhrdinský příběh, který vznikl v roce 1961 pod nově zavedenou značkou Marvel Comics. Autory postav jsou scenárista Stan Lee a výtvarník Jack Kirby. Hrdinové jsou tradičně vykreslováni jako dysfunkční, ale milující rodinná jednotka. Během vesmírné mise je čtveřice ozářená kosickými paprsky, které jí dávají nadlidské síly. Z Reeda Richardse se stává Mister Fantastic s natahovacím tělem. Sue Storm, Reedova manželka, je známá jako Invisible Woman a dokáže se zneviditelnit. Její mladší bratr Johnny Storm si říká Human Torch a umí na povel vzplanout. Čtveřici uzavírá Ben Grimm, Reedův blízký přítel a spolužák, který se natrvalo změnil v kamenné monstrum a říká si The Thing. Dobrodružství Fantastické čtyřky se hodně točí kolem vědeckých probémů a jejími tradičními záporáky jsou Doctor Doom, Galactus a Annihilus. Pro film byla skupinka zpracována celkem třikrát, v roce 1994, v letech 2005 a 2007 a v roce 2015. Ani jeden z filmů neměl dobré recenze a dosud se nepodařilo ze značky udělat hit. Režíruje Matt Shakman, scénář píší Jeff Kaplan a Ian Springer. Datum premiéry je stanoveno na 13. února 2025.

Foto je ilustrační, Ryan Gosling ve filmu Blade Runner 2049

Zdroj: Jeff Sneider

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest