Piráti z Karibiku: S koncem Johnnyho Deppa nesouhlasí herec Kevin McNally

Piráti z Karibiku: S koncem Johnnyho Deppa nesouhlasí herec Kevin McNally | Fandíme filmu
Walt Disney Pictures
Zobrazit dalších 8 obrázků
Herec Kevin McNally, jenž v Pirátech ztvárnil postavu pana Gibbse, chápe poptávku po restartu série, ale s odchodem Deppa nesouhlasí. 

To, čeho se mnozí fanoušci obávali, se stalo nevyhnutelným. Johnny Depp se v roli Jacka Sparrowa, jedné z nejslavnějších postav filmové historie, už neobjeví. Studio Disney naději na návrat zatrhlo už v samém zárodku. V dalších filmech ze světa Pirátů z Karibiku nečekejte ani vedlejší roli, či cameo.

Kontroverzní herec byl po mnoha osobních problémech nedávno "požádán" studiem Warner Bros., aby se vzdal role kouzelníka Grindelwalda v potterovské sérii Fantastická zvířata a kde je najít a odchod z Pirátů z Karibiku ihned následoval. S tím samozřejmě nesouhlasí plno fanoušků a nově se přidává i Kevin McNally, jež v Pirátech ztvárnil postavu pana Gibbse.

Na otázku, zda by se měl Depp objevit i v dalších dílech odpověděl: „Ano, je ta jednoduchá odpověď. Moje pocity ohledně tohoto téma jsou opravdu komplexní, jelikož v jistém smyslu jsem mírně cítil, že se franšíza sama o sobě trochu ohrála, takže reboot je rozumný nápad. Ale nemyslím si, že byste z rebootu měli vyloučit Jacka Sparrowa, i pokud se bude zaměřovat na mladší postavy.“

Souhlasíte s hercem? Jack je samozřejmě ikonická postava, která celou sérii táhla kupředu, přesto přílišné točení se všech příběhů okolo něj, zejména v pozdějších filmech, sérii malinko škodilo. Nové neprozkoumané vody s Margot Robbie v hlavní roli s příběhem, který by neměl mít prakticky nic společného s původní sérií, zní rozhodně zajímavě. Přesto definitivní odchod Deppa mnohé fanoušky zklame. Přikládáme slavnou scénu pana Gibbse a v galerii si charismatického piráta můžete připomenout.

Zdroj: The Respondent

Galerie: 9

Piráti z Karibiku: S koncem Johnnyho Deppa nesouhlasí herec Kevin McNally | Fandíme filmu Piráti z Karibiku: S koncem Johnnyho Deppa nesouhlasí herec Kevin McNally | Fandíme filmu Piráti z Karibiku: S koncem Johnnyho Deppa nesouhlasí herec Kevin McNally | Fandíme filmu Piráti z Karibiku: S koncem Johnnyho Deppa nesouhlasí herec Kevin McNally | Fandíme filmu Piráti z Karibiku: S koncem Johnnyho Deppa nesouhlasí herec Kevin McNally | Fandíme filmu Piráti z Karibiku: S koncem Johnnyho Deppa nesouhlasí herec Kevin McNally | Fandíme filmu Piráti z Karibiku: S koncem Johnnyho Deppa nesouhlasí herec Kevin McNally | Fandíme filmu Piráti z Karibiku: S koncem Johnnyho Deppa nesouhlasí herec Kevin McNally | Fandíme filmu Piráti z Karibiku: S koncem Johnnyho Deppa nesouhlasí herec Kevin McNally | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest