Tajná invaze: Nick Fury poprvé po letech bude mít rodinný život

Tajná invaze: Nick Fury poprvé po letech bude mít rodinný život | Fandíme filmu
Marvel
Zobrazit další 1 obrázek
Seznamte se s paní Furyovou.

Před časem jsme se dozvěděli, že Marvel zpomalí tempo vydávání minisérií pro Disney+. Není tedy tak docela jasné, kdy nakonec uvidíme Tajnou Invazi (Secret Invasion), nové špionážní drama, které by mělo navázat na snímky jako Captain Marvel, Captain America: Návrat prvního Avengera nebo Spider-Man: Daleko od domova. Vůbec poprvé bude ústřední postavou Nick Fury (Samuel L. Jackson), který dosud vždycky sloužil jako něčí parťák nebo spíš rovnou šedá eminence v pozadí.

V Tajné invazi bude pozornost soustředěná primárně na něj a zřejmě jej neuvidíme pouze v akci, ale víc poznáme také jeho osobní život. Už loni se objevila zákulisní zvěst, že ve snímku má hrát Charlayne Woodard. Informaci loni přinesl insider Daniel Richtman a později svoji účast v minisérii potvrdila herečka na vlastních webovkách. Následně informace zase zmizela - Woodard (či její tým) nejspíš předčasně poodhalila něco, co neměla.

Vypadá to, že by Charlayne měla vystupovat jako Furyho manželka Priscilla Fury! Pokud mi při procházení komiksových databází nic neuniklo, tak postava v komiksech nefiguruje. Scenáristé se tak mohli plně vyřádit. Uvidíme, jakou novou Nickovu stránku nám jeho manželství ukáže. Priscilla by měla patřit mezi agenty špionážní organizace S.W.O.R.D., jež v minisérii bude figurovat.

Charlayne je zkušená herečka, znát ji můžete z Roseanne, Pohotovosti, Pose nebo Vyvoleného.

Secret Invasion (Tajná invaze) je v komiksech velká událost, během níž zlí vesmírní Skrullové infiltrovali vysoké pozice na Zemi a díky tomu, že na sebe dokážou vzít lidskou podobu, pronikli i do řad superhrdinů. Když celá věc praskne, hrdinové se stávávají paranoidními a vzájemně si nedůvěřují. Šéf Marvel Studio Kevin Feige uvedl, že v hrané podobě nebude mít Tajná invaze takové měřítko jako v komiksech, ale témata dvojníků, paranoie a vzájemné nedůvěry zůstávají stěžejní. Se Skrully jsme se poprvé potkali v Captain Marvel, kde však hrdinka potkala jejich umírněnou frakci. Pak jsme se s nimi setkali ve Spider-Manovi: Daleko od domova, kde v přátelském duchu spolupracovali s Nickem Furym. Na představení nepřátelských Skrullů zatím čekáme.

V hlavních rolích Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Olivia Colman, Emilia Clarke, Killian Scott, Martin Freean, Don Cheadle, Cobie Smulders a Kingsley Ben-Adir. Hlavním scenáristou je Kyle Bradstreet, režírují Thomas Bezuch a Ali Selim. Série má být uvedena na Disney+ v letošním roce.

Foto: Marvel Studios

Zdroje: The Direct, Charlayne Woodard

Galerie: 2

Tajná invaze: Nick Fury poprvé po letech bude mít rodinný život | Fandíme filmu Tajná invaze: Nick Fury poprvé po letech bude mít rodinný život | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest