Oppenheimer: Teaser pro Nolanův nukleární opus se dostal online

Oppenheimer: Teaser pro Nolanův nukleární opus se dostal online | Fandíme filmu
Universal Pictures
První upoutávka láká na výbušný snímek o muži, který změnil směr lidských dějin.

Včera jsme tu měli první plakát pro snímek Oppenheimer, novinku Christophera Nolana, jež nás provede vznikem atomové bomby. Plakát přišel rok před americkou premiérou snímku a byl k dispozici všem. Pouze divákům v amerických kinech je oficiálně dostupný také první teaser. Ten se promítá před snímkem Nene, tedy dalším cinematickým bijákem od filmaře, který miluje kino, podobně jako Nolan.

Teaser unikl v bootlegové formě na internet. Pokud už níže nebude k přehrání, hledejte na sociálních sítích, dříve či později na vás vyskočí další kopie. Vizuální výjevy evokují mohutnou atomovou sílu, doprovodné hlasy hovoří o atomové energii, o nevratných změnách, které se blíží a o Oppenheimerově krátkozrakém počínání a jeho dopadu na dějiny. Záběry potom doprovází odpočet do premiéry filmu.

Oppenheimer je epický thriller o nevyzpytatelném muži plném paradoxů, který musel riskovat zničení světa, aby jej zachránil. Scénář vychází z Pulitzerovou cenou oceněné knihy American Prometheus: The Triumph and Tragedy of J. Robert Oppenheimer od Kaie Birda a Martina J. Sherwina. V hlavnírch rolích Cillian Murphy, Emily Blunt, Matt Damon, Florence Pugh, Rami Malek, Alden Ehrenreich, David Krumholtz, David Dastmalchian, Kenneth Branagh, Benny Safdie, Josh Hartnett, Dane DeHaan, Jack Quaid, Gary Oldman, Matthew Modine, Jason Clarke, James D’Arcy, Michael Angarano, Matthias Schweighöfer, Gustaf Skarsgard, Harrison Gilbertson, Emma Dumont, David Rysdahl, Louise Lombard, Guy Burnet, Danny Deferrari, Josh Peck, Casey Affleck a Robert Downey Jr. Režíruje Christopher Nolan. Datum české premiéry je stanovené na 20. července 2023.

Podklady a foto: Universal Pictures

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest