Král Artuš: Legenda o meči: Jude Law na plakátě

Král Artuš: Legenda o meči: Jude Law na plakátě | Fandíme filmu Zobrazit další 4 obrázky
Padouch Vortigern má černé srdce.

Král Artuš: Legenda o meči se zdržel ve výrobě a do kin dorazí jen týden po Strážcích Galaxie 2 a jen týden před Vetřelcem: Covenant. Nebude to tedy mít u diváků vůbec jednoduché. Je tedy potřeba pořádně rozpumpovat propagační kampaň a právě teď můžeme pozorovat začátek finálního sprintu. Nápor začíná novým plakátem, na kterém je vyobrazený Jude Law jako padouch Vortigern, Artušův strýc a uzurpátor trůnu. Na plakátě stojí, že z pokušení černá srdce. Vortigerna doplňujeme ještě několika Artuši (Charlie Hunnam).

Artuš je obyčejný člověk, který se potuluje se svou družinou v uličkách podsvětí. Jeho život však nečekaně nabere zcela nový směr, když uchopí do svých rukou legendární meč Excalibur, se kterým bude muset vykonat nejedno těžké rozhodnutí. Společně se skupinkou rytířů a tajemnou ženou Guinevere, se musí Artuš naučit ovládat meč, vyrovnat se s vnitřními démony, sjednotit lid, ale hlavně porazit tyranského Vortigerna, který zavraždil jeho rodiče a ukradl korunu, jež patří Artušovi.  V hlavních rolích Charlie Hunnam, Astrid Berges-Frisbey, Jude Law, Eric Bana, Djimon Hounsou a Aidan Gillen. Režíruje Guy Ritchie. Datum české a slovenské premiéry je stanoveno na 23.3. 2017.

Král Artuš: Legenda o meči

27.04.2017 | USA
Akční, Dobrodružný, Drama, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 5

Král Artuš: Legenda o meči: Jude Law na plakátě | Fandíme filmu Král Artuš: Legenda o meči: Jude Law na plakátě | Fandíme filmu Král Artuš: Legenda o meči: Jude Law na plakátě | Fandíme filmu Král Artuš: Legenda o meči: Jude Law na plakátě | Fandíme filmu Král Artuš: Legenda o meči: Jude Law na plakátě | Fandíme filmu

Související články

Článků v systému:
12260
Komentářů v systému:
108942

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest