Ballerina: Film ze světa Johna Wicka se o rok odkládá, točí se nová akce

Ballerina: Film ze světa Johna Wicka se o rok odkládá, točí se nová akce | Fandíme filmu
Lionsgate
K filmařům se připojil režisér Wicka, aby jim pomohl vylepšit akci. Původní termín dostane nová Vrána.

Ballerina je nový snímek ze světa Johna Wicka, kde v hlavní roli vystupuje jedna z „tanečnic“ speciální „baletní“ školy pro zabijačky. Keanu Reeves se na pár scén vrátil jako John Wick, v ústřední úloze uvidíme Anu de Armas. Z většiny se snímek natáčel v České republice.

Původně měl být film uveden letos v červnu, avšak o rok se odkládá a nově je oznámený na 6. června 2025. Důvodem odkladu je natáčení nových akčních scén, na kterém se bude podílet spou se stávajícím režisérem Lenem Wisemanem také Chad Stahelski, režisér dosavadních čtyř dílů Johna Wicka. Magazín Deadline tvrdí, že si Ballerina na testovacích projekcích před publikem vede už tak dobře, studio Lionsgate prý nicméně chce snímek ještě posílit. Krok přišel poté, co se Stahelski stal vrchním správcem všech budoucích projektů, které ve světě Johna Wicka vzniknou.

Uvolněný termín (7. června 2024) po Ballerině nově dostane nová verze Vrány (The Crow), která po letech odkladů konečně byla předloni natočena, shodou okolností taktéž částečně v Česku.

Hlavní hrdinkou příběhu je mladá žena, která se bude snažit pomstít vrahům svojí rodiny. Keanu Reeves se vrací John Wick, Ian McShane jako Winston, Lance Reddick jako Charon, Anjelica Huston, jako „Ředitelka“ - šéfka vražedného baletního programu. Hlavní roli dostala Ana de Armas. Doplňují ji Catalina Sandino Moreno, Gabriel Byrne a Norman Reedus. Režíruje Len Wiseman. Scénář napsali Shay Hatten a Emerald Fennell. Chad Stahelski, režisér wickovské série, snímek produkuje.

Titulní foto je ilustrační: John Wick 3

Zdroj: Deadline

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu