Lovec Kraven: První pohled na antihrdinu v jeho kostýmu

Lovec Kraven: První pohled na antihrdinu v jeho kostýmu | Fandíme filmu
Marvel Comics
Slavný komiksový lovec, který se pustil i po stopách Spider-Mana, sklízí za filmový kostým posměch.

Někdy v dohledné době se má objevit na veřejnosti první trailer pro Lovce Kravena (Kraven the Hunter), nový komiksový film studia Sony. Jedna upoutávka už veřejně promítaná byla v dubnu na přehlídce CinemaCon, ta je však přístupná pouze provozovatelům kin a novinářům a dál na veřejnost se video nedostalo. (Tady je popis). Teď online koluje informace, že v dohledných dnech (týdnech) dorazí trailer na internet a to hned ve dvou verzích. V delší necenzurované a kratší cenzurované, aby bylo možné upoutávku promítat i v kinech před mládeži přístupnými filmy.

Zřejmě právě z tohoto traileru unikl na internet screenshot, jenž nám ukazuje filmovou podobu titulárního Kravena, slavného lovce ze Spider-Manových komiksů, který si na stránkách papírových sešitů po všech možných trofejích neváhal vyšlápnout i na našeho oblíbeného pavoučka. Představitel postavy Aaron Taylor-Johnson vypadá správně divoce a neurvale, jak bychom od antihrdiny očekávali. Co však sklízí ostrou kritiku je kostým.

Kraven má na sobě jakousi koženou vestičku, která podle jedněch vypadá jak kostýmy ze seriálu Xena, podle druhých připomíná superhrdiny z 90. let, kdy se podobnými outfity filmaři pokoušeli od komiksových předloh distancovat. Viděli jsme fotky z natáčení, kde Sergej Kravinoff běhá po ulicích velkoměsta prostě v košili a kalhotách (ale bosky) a v traileru promítaném na CinemaConu protagonista údajně v jenom momentu vytáhl ze staré truhlice vestu s kožešinovým lemem, podobnou té, jakou známe z komiksů. Je tedy možné, že to, co vidíme na přiložené fotografii, má na sobě Aaron Taylor-Johnson jen v nějaké krátké pasáži filmu, nicméně i tak platí, že si u spousty fanoušků udělali tvůrci nepěkný vroubek.

Kraven alias Sergej Kravinoff je potomek ruských emigrantů a prvně se představil v komiksu Amazing Spider-Man v roce 1964 (tvůrci Stan Lee a Jack Kirby). Jak naznačuje jeho přezdívka, jde o elitního a nesmírně odhodlaného lovce, jehož superschopností je stopování. Navíc pije speciální tajemné sérum, jež mu dodává sílu a zpomaluje jeho stárnutí. Znám je především díky výše zmíněnému komiksu Poslední lov. V životě chytil snad všechny velké šelmy - bez použití palných zbraní, často holýma rukama, jen za pomoci onoho stimulujícího nápoje. Aby všem dokázal, že právě on je největším lovcem všech dob, hodlá polapit to nejnebezpečnější zvíře - samotného Spider-Mana. Hlavní roli ve filmovém zpracování ztvární Aaron Taylor-Johnson, dále hrají Russell Crowe, Fred Hechinger, Alessandro Nivola a Ariana DeBose. Režíruje J.C. Chandor, scénář napsali Art Marcum a Matt Holloway. Datum premiéry je stanovené na 5. 10. 2023.

Titulní obrázek je ilustrační - komiksová předloha

Zdroje: Cryptic HD Quality, spidermanbatmangeek

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest