Gladiátor 2: Obsazení doplnil Pedro Pascal

Gladiátor 2: Obsazení doplnil Pedro Pascal | Fandíme filmu
HBO
„Mando“ míří do další skvostné značky. Další starý známý se definitivně vrací.

Jen pár dní na to, co byl obsazený do Gladiátora 2 Joseph Quinn, se připojil další nováček, Pedro Pascal. Zprávu jako první přinesl Deadline. Žádný z hollywoodských zpravodajů zatím nevypátral, jakou roli má hrát. Jednání ještě nejsou definitivně u konce, nicméně pokud se nic nepokazí, Pedro ve filmu hrát bude.

Osmačtyřicetiletý rodák z Chile vyrůstal v Kalifornii, už na škole se dal na herectví a už v 90. letech měl štěky v nejrůznějších seriálech. Širší divácká masa si jej všimla v Dobré manželce, ještě větší proslulost získal díky úloze Oberyna Martella ve Hře o trůny. Vzestup k celosvětovému věhlasu pokračoval přes Narcos, Mandaloriana, Kingsmana 2 či Wonder Woman 2. Vše vyvrcholilo letos na jaře spolu s postapokalyptickou sérií The Last of Us, po které už Pascala patří prakticky každý, kdo jen trochu věnuje pozornost popkultuře.

Magazín The Hollywood Reporter také definitivně potvrdil předchozí zvěsti, že jako gladiátor Juba se vrací Djimon Hounsou. Nevíme, jak bude do příběhu zapadat, nicméně zúčastní se.

Děj se má odehrávat zhruba 25 letech po událostech původního Gladiátora a hlavním hrdinou je dospělý Lucius - syn Lucilly, vnuk zavražděného císaře Marka Aurelia a synovec císaře Commoda. Proradný Commodus minule skončil v aréně se smrtelně zraněným Maximem, který z posledních sil dokázal Commoda zabít, pomstít tak svoji zavražděnou rodinu a ještě před jistou smrtí zachránit Lucillu a Lucia. Maximus na Lucia i takhle na dálku silně zapůsobil, což by se mělo promítnout do jeho dalšího života. Lucius údajně má být v pokračování novým římským císařem. V hlavní roli vystoupí Paul Mescal, dále hrají Barry Keoghan, Connie Nielsen, Joseph Quinn, Pedro Pascal, Djimon Hounsou a Denzel Washington. Znovu režíruje Ridley Scott, poslední verzi scénáře napsal David Scarpa. Datum premiéry je ohlášeno na 21. listopadu 2024.

Titulní foto je ilustrační, Pedro Pascal v The Last of Us

Zdroje: Deadline, The Hollywood Reporter

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest