Transformers: Probuzení monster – V traileru se lidé mění v roboty a blíží se ultra-giga robot

Transformers: Probuzení monster – V traileru se lidé mění v roboty a blíží se ultra-giga robot | Fandíme filmu
Paramount Pictures
Zobrazit dalších 19 obrázků
Noví Transformers odhalili hlavního záporáka a obrovskou destrukci. Pusťte si trailer v pořádné kvalitě.

V Las Vegas od pondělí do zítřejšího rána probíhá velká výstava CinemaCon, kde filmová studia představují, co si nachystala pro letošní uvedení v kinech. Už jsme díky tomu viděli kupříkladu trailer pro The Flashe nebo pro příští případ Hercula Poirota. Studio Paramount sice bude mít prezentaci až dnes večer, avšak už odpoledne zveřejnilo nový trailer pro Transformers: Probuzení monster. Zřejmě proto, že během dne mají být uvedeny ještě další upoutávky (takže se k nám nezapomeňte průběžně vracet), tak aby se mezi sebou nepraly o pozornost.

Ze všeho nejdřív je třeba říct, že komprese na Youtube je naprosto odporná a nový trailerem tam vypadá vyloženě hnusně. Pokud Youtube preferujete, najdete video vložené níže, ale lepší je podívat se přímo na stránky Paramountu, kde je v tuhle chvíli k vidění ukázka s vysokým datovým tokem, co vypadá o parník lépe. Pořád je nicméně škoda, že má snímek takovou tlumenou barevnou paletu. Současným moderním trendem je prostě ladit filmy do tmava. Ať už to má jakékoliv důvody, mně osobně se tak trochu stýská po sytě barevném zpracování Michaela Baye ze starších Transformers. Vnímáte to podobně, nebo preferujete tlumenou barevnou paletu?

Obsahově trailer ukazuje to, co nedávno sliboval producent Lorenzo di Bonaventura: Do série se navrací větší měřítko. Znovu to vypadá, že v sázce je osud všehomíra a blíží se střetnutí kataklizmických rozměrů. Jako hlavní antagonistická síla je zde odhalený Unicron, tedy skutečně gigantický robot, který je schopný pozřít celé planety. Mega-robot figuroval už ve snímku Transformers: Poslední rytíř, kde je odhaleno, že Unicron je ve skutečnosti celá naše zeměkoule. Tady se zdánlivě blíží jako externí hrozba. Což může znamenat dvě věci: Aktuální film může být definitivním restartem série, který bude události snímků Michaela Baye ignorovat. Anebo se to celé ještě zkomplikuje (třeba Unicrona nevidíme v přítomnosti na Zemi, ale buď v dávné historii anebo na úplně jiné planetě). Ale nechme se překvapit, Transformers filmy si přeci jen s nějakou detailně vystavěnou mytologií hlavu až tak nelámou, na prvním místě je obří destrukce.

Všimnouz si můžete také toho, že se ve snímku opět budou řešit jakési prastaré artefakty (ruiny, symboly…), lidský hrdina Noah (Anthony Ramos) v jednu chvíli dostane robotický exoskelet a Bumblebee utrží hodně nepříjemnou ránu.

PS: Bylo oznámeno, že Unicrona mluví Colman Domingo. Byl sním zveřejněný také nový plakát, který sdílí se záporákem Scourgem (Peter Dinklage). S tím se hrdinové budou podle všeho potýkat především. Vedle toho dole v galerii najdete ještě plakát s celou hrdinskou partou a hromadu obrázků.

Transformers: Probuzení monster volně navazují na snímek Bumblebee. Děj je zasazený do roku 1994, kdy je dvojice archeologů z Brooklynu vtažená do pradávného konfliktu mezi třemi frakcemi Transformerů: Maximaly, Predacony a Terrocony. Pro lidské hrdiny začíná velké globální dobrodružství. Snímek je inspirovaný Transformers: Beast Wars, kde na sebe následovníci Autobotů a Decepticonů neberou podobu dopravních prostředků, ale zvířat. Terroconi jsou obvykle zuřivé bestie, které toho příliš nevymyslí, ale rády ničí. Bývají ve službách Decepticonů a jsou schopní se poskládat do ještě větších, kombinovaných strojů.

Snímek režíruje Steven Caple Jr., v hlavních rolích vystupují Anthony Ramos, Dominique Fishbach, Luna Lauren Vélez a Tobe Nwigwe. V rolích Transformerů promlouvají Peter Cullen, Pete Davidson, Liza Koshy, Cristo Fernández, John DiMaggio, Ron Perlman, David Sobolov, Michelle Yeoh, Peter Dinklage, Colman Domingo a Michaela Jaé Rodriguez. Datum české premiéry je stanoveno na 8. června 2023.

Foto: Paramount Pictures

Galerie: 20

Transformers: Probuzení monster – V traileru se lidé mění v roboty a blíží se ultra-giga robot | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – V traileru se lidé mění v roboty a blíží se ultra-giga robot | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – V traileru se lidé mění v roboty a blíží se ultra-giga robot | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – V traileru se lidé mění v roboty a blíží se ultra-giga robot | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – V traileru se lidé mění v roboty a blíží se ultra-giga robot | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – V traileru se lidé mění v roboty a blíží se ultra-giga robot | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – V traileru se lidé mění v roboty a blíží se ultra-giga robot | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – V traileru se lidé mění v roboty a blíží se ultra-giga robot | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – V traileru se lidé mění v roboty a blíží se ultra-giga robot | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – V traileru se lidé mění v roboty a blíží se ultra-giga robot | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – V traileru se lidé mění v roboty a blíží se ultra-giga robot | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – V traileru se lidé mění v roboty a blíží se ultra-giga robot | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – V traileru se lidé mění v roboty a blíží se ultra-giga robot | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – V traileru se lidé mění v roboty a blíží se ultra-giga robot | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – V traileru se lidé mění v roboty a blíží se ultra-giga robot | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – V traileru se lidé mění v roboty a blíží se ultra-giga robot | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – V traileru se lidé mění v roboty a blíží se ultra-giga robot | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – V traileru se lidé mění v roboty a blíží se ultra-giga robot | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – V traileru se lidé mění v roboty a blíží se ultra-giga robot | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – V traileru se lidé mění v roboty a blíží se ultra-giga robot | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest