Captain America 4: Vrátí se další stará známá marvelovská postava

Captain America 4: Vrátí se další stará známá marvelovská postava | Fandíme filmu
Marvel Studios
Ze čtvrtého Kapitána nám tak trochu roste „Neuvěřitelný Hulk 2“.

V americké Atlantě se točí Captain America: New World Order, což nám postupně odhaluje o snímku některé novinky. Před časem jsme se dočkali prvních fotek, teď je tu čerstvá castingová zpráva. Nejprve informaci přinesl známý hollywoodský paparazzi Atlanta Filming, následně novinku potvrdily i velké hollywoodské zpravodaje.

K obsazení se přidala další marvelovská stará známá, Liv Tyler jako Betty Ross! Tu jsme naposledy viděli v roce 2008 ve snímku Neuvěřitelný Hulk. New World Order tak slouží jako pokračování pro víc a víc marvelovských filmů a sérií. Už dříve bylo jasné, že novinka navazuje na Captaina Ameriku 1-3, na minisérii The Falcon and The Winter Soldier a potažmo na Avengers: Endgame. Ale to zřejmě bylo málo, protože Captain America 4 navazuje také na Neuvěřitelného Hulka. Krom toho, že se vrací postava Thaddea „Thunderbolta“ Rosse (po smrti Williama Hurta úlohu převzal Harrison Ford), byl už před časem ohlášený návrat Samuela Sterna, alias Leadera (Tim Blake Nelson) a teď se tedy přidává ještě Betty.

Dává smysl, že se postava objeví už kvůli otci (Thaddeovi). Avšak pokud připočteme drby o tom, že by se Thunderbolt konečně měl přeměnit v Red Hulka, jako se mu to stává v komiksech, tak v tu chvíli už chybí prakticky jen návrat klasického Hulka (Mark Ruffalo) a skutečně máme v rukou pokračování Neuvěřitelného Hulka. Ostatně, loni v listopadu jsme psali o nepotvrzených drbech, podle nichž by ve snímku měli vystupovat jak Hulk, tak She-Hulk. Tihle dva stále jsou pouze nepotvrzenými drby, ale už samotný návrat Betty Ross stojí za pozornost.

Jako nový Captain America se vrací Anthony Mackie. Carl Lumbly se vrací jako Isaiah Bradley, Eli Bradley jako Elijah Richardson, Tim Blake Nelson jako Leader, Danny Ramirez jako Joaquin Torres, Liv Tyler jako Betty Ross. Harrison Ford po smrti Williama Hurta převzal roli Thunderbolta Rosse. Nově se připojily Shira Haas jako Sabra a Xosha Roquemore v blíže nespecifikované roli. Scénář snímku píší Malcolm Spellman a Dalan Musson. Režíruje Julius Onah. Datum premiéry je stanoveno na 2. května 2024.

Titulní foto je ilustrační, Liv Tyler ve snímku Neuvěřitelný Hulk

Zdroje: Atlanta Filming, The Hollywood Reporter

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu