Transformers: Probuzení monster – Noví robůtci se představují v čerstvé ukázce

Transformers: Probuzení monster – Noví robůtci se představují v čerstvé ukázce | Fandíme filmu
Paramount Pictures
Optimus Prime a Bumblebee dostali nové kamarády i nepřátele a vracejí se do kin.

The Flash, Strážci Galaxie 3 a Indiana Jones 5 ukázali během Super Bowlu nové upoutávky. A chybět u toho nechtěli ani Transformers: Probuzení monster. Ti to nepřeháněli, vystačí si s půlminutovým spotem. Ten to nepřehání a zaměřuje se především na dva nové hrdiny. Tím lidským je Noah Diaz (Anthony Ramos), bývalý voják a expert na elektroniku, který se nějak snaží vyžít v Brooklynu. Jeho robotickým parťákem se stává Mirage (Pete Davidson), Autobt specializovaný na špionáž. Mění se na Porsche 964 a dokáže vytvářet své hologramy. Z ukázky není jasné, co mají ti dva za lubem, ale je patrné, že seznamování nepůjde zlehka a o nebezpečí nebude nouze.

Transformers: Probuzení monster volně navazují na snímek Bumblebee. Děj je zasazený do roku 1994, kdy je dvojice archeologů z Brooklynu vtažená do pradávného konfliktu mezi třemi frakcemi Transformerů: Maximaly, Predacony a Terrocony. Pro lidské hrdiny začíná velké globální dobrodružství. Snímek je inspirovaný Transformers: Beast Wars, kde na sebe následovníci Autobotů a Decepticonů neberou podobu dopravních prostředků, ale zvířat. Terroconi jsou obvykle zuřivé bestie, které toho příliš nevymyslí, ale rády ničí. Bývají ve službách Decepticonů a jsou schopní se poskládat do ještě větších, kombinovaných strojů.

Snímek režíruje Steven Caple Jr., v hlavních rolích vystupují Anthony Ramos, Dominique Fishbach, Luna Lauren Vélez a Tobe Nwigwe. V rolích Transformerů promlouvají Peter Cullen, Pete Davidson, Liza Koshy, Cristo Fernández, John DiMaggio, Ron Perlman, David Sobolov, Michelle Yeoh, Peter Dinklage a Michaela Jaé Rodriguez. Datum české premiéry je stanoveno na 8. června 2023.

Podklady a foto: Paramount Pictures

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu