The Old Way: Nicolas Cage školí malou zabijačku na divokém západě

The Old Way: Nicolas Cage školí malou zabijačku na divokém západě | Fandíme filmu
Saban Films
Zobrazit další 4 obrázky
Pusťte si trailer přestřelkového westernu, kde Cage s obřím knírem učí malou holku, jak zatopit desperátům.

Hovoří se o tom, že Nicolas Cage zažívá svou renesanci. Objevuje se ve filmech jako je Pig, za které sklízí chválu, a do budoucna se má vrátit do Lovců pokladů a dalších nákladných velkofilmů. Rozhodně se ale nemusíte bát, že bychom přišli o béčkového Cage.

Alespoň to nám signalizuje trailer pro western The Old Way. V tom dostaneme celkem tuctový příběh o pomstě. Protagonistovi Coltonu Briggsovi zabijí manželku a on se vydá postřílet ty, kteří jsou zodpovědní. Jednou drobnou změnou oproti běžnému standardu je, že se k Briggsovi připojí jeho dcera. Po zkušenosti s Hit-Girl se z Nicolase pomalu začíná stávat expert na šlechtění dětských zabijáků… Jinak je trailer po všech směrech standardní. Písek, dřevěná městečka, pistolníci. Cage má divný knírek a dost drmolí.

Dceru hraje Ryan Kiera Armstrong, v dalších úlohách vystupují Noah Le Gros, Clint Howard, Kerry Knuppe, Nick Searcy a Shiloh Fernandez. Režisérem je Brett Donowho, jehož asi nejznámějším počinem jsou Pravidla pomsty, jeden z mnoha snímků béčkové éry Bruce Willise. Pokud byste přeci jen měli odvahu westernového Cage okoštovat, šance bude od 13. ledna, kdy film dorazí na VOD.

Podklady a foto: Saban Films

Galerie: 5

The Old Way: Nicolas Cage školí malou zabijačku na divokém západě | Fandíme filmu The Old Way: Nicolas Cage školí malou zabijačku na divokém západě | Fandíme filmu The Old Way: Nicolas Cage školí malou zabijačku na divokém západě | Fandíme filmu The Old Way: Nicolas Cage školí malou zabijačku na divokém západě | Fandíme filmu The Old Way: Nicolas Cage školí malou zabijačku na divokém západě | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu