Oppenheimer: Robert Downey Jr. pro film viditelně zestárl

Oppenheimer: Robert Downey Jr. pro film viditelně zestárl | Fandíme filmu
Marvel Studios
Nové fotky z natáčení Nolanova válečného dramatu ukazují bělovlasého „Iron Mana“ se začínající pleší.

Christopher Nolan (Temný rytíř, Počátek, Interstellar) už nějakou dobu natáčí svůj nejnovější opus, historický snímek o vývoji atomové bomby, nazvaný po hlavním šéfovi celého programu jednoduše Oppenheimer. Už jsme viděli první fotky z natáčení, na nichž byli k vidění představitel hlavní role Cillian Murphy, představitelka jeho manželky Emily Blunt a Matt Damon jako generálporučík Leslie Groves.

Teď Nolan natáčel v Princetonu ve státě New Jersey a fotografům se tam podařil kardinální úlovek. Vyfocený byl Robert Downey Jr. v jedné ze svých prvních poironmanovských rolích. Downey představuje Lewise Strausse, amerického ministra obchodu a zakládajícího člena americké komise pro jadernou energii. A jak sami můžete vidět na přiložených fotografiích, Downey je v roli k nepoznání. Má brejličky, bělošedé vlasy a začínající pleš. Na jedné z fotek si jej můžete porovnat se skutečným Straussem. Na dalších obrázcích jsou také další záběry Cilliana Murphyho v roli J. Roberta Oppenheimera.

Oppenheimer je epický thriller o nevyzpytatelném muži plném paradoxů, který musel riskovat zničení světa, aby jej zachránil. Scénář vychází z Pulitzerovou cenou oceněné knihy American Prometheus: The Triumph and Tragedy of J. Robert Oppenheimer od Kaie Birda a Martina J. Sherwina. V hlavnírch rolích Cillian Murphy, Emily Blunt, Matt Damon, Florence Pugh, Rami Malek, Alden Ehrenreich, David Krumholtz, David Dastmalchian, Kenneth Branagh, Benny Safdie, Josh Hartnett, Dane DeHaan, Jack Quaid, Gary Oldman, Matthew Modine, Jason Clarke, James D’Arcy, Michael Angarano, Matthias Schweighöfer, Gustaf Skarsgard, Harrison Gilbertson, Emma Dumont, David Rysdahl, Louise Lombard, Guy Burnet, Danny Deferrari, Josh Peck a Robert Downey Jr. Režíruje Christopher Nolan. Datum české premiéry je stanovené na 20. července 2023.

Foto je ilustrační, Robert Downey. Jr. jako Iron Man

Zdroje: Daily Mail

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest