Lovec Kraven definitivně obsadil čarodějku Calypso

Lovec Kraven definitivně obsadil čarodějku Calypso | Fandíme filmu
Marvel Comics
Zobrazit další 1 obrázek
Klíčovou postavu do Venomova filmového světa dodal Steven Spielberg.

Delší dobu je známou skutečností, že ve snímku Kraven the Hunter (Lovec Kraven) bude figurovat voodoo čarodějka Calypso, pravděpodobně zodpovědná za nadlidské síly ústředního protagonisty (Aaron Taylor-Johnson). S rolí byly spojovány postupně Jodie Turner-Smith a Taylour Paige. Ani jedna však nakonec roli nezískaly.

Namísto toho se úlohy chopí Ariana DeBose. Ta čerstvě vyhrála cenu hereckého cechu (SAG Award) za svůj výkon ve Spielbergově West Side Story. Zahrála si také v muzikálu Hamilton a Matthew Vaugn si ji vybral do svého chystaného špionážního snímku Argylle. (Pozor: Deadline varuje, že zatím nebylo oficiálně potvrzeno, že DeBose ztvární právě Calypso. Takže i když tomu vše nasvědčuje, nakonec by teoreticky ve snímku mohla mít nějakou jiou roli).

Kraven alias Sergej Kravinoff je potomek ruských emigrantů a prvně se představil v komiksu Amazing Spider-Man v roce 1964 (tvůrci Stan Lee a Jack Kirby). Jak naznačuje jeho přezdívka, jde o elitního a nesmírně odhodlaného lovce, jehož superschopností je stopování. Navíc pije speciální tajemné sérum, jež mu dodává sílu a zpomaluje jeho stárnutí. Znám je především díky výše zmíněnému komiksu Poslední lov. V životě chytil snad všechny velké šelmy - bez použití palných zbraní, často holýma rukama, jen za pomoci onoho stimulujícího nápoje. Aby všem dokázal, že právě on je největším lovcem všech dob, hodlá polapit to nejnebezpečnější zvíře - samotného Spider-Mana. Hlavní roli ve filmovém zpracování ztvární Aaron Taylor-Johnson, dále hrají Russell Crowe, Ariana DeBose a Fred Hechinger, režíruje J.C. Chandor, scénář napsali Art Marcum a Matt Holloway. Datum premiéry je stanovené na 12. 1. 2023.

Foto: Marvel

Zdroj: Deadline

Galerie: 2

Lovec Kraven definitivně obsadil čarodějku Calypso | Fandíme filmu Lovec Kraven definitivně obsadil čarodějku Calypso | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest