Avatar 2: Hrdinové adoptují pozemské dítě

Avatar 2: Hrdinové adoptují pozemské dítě | Fandíme filmu
20th Century Studios
Zobrazit další 1 obrázek
Pokračování Avatara chce nabídnout pohled na komplikovanou moderní rodinu.

I v době internetu má několik papírových magazínů stále ve světě filmu velké slovo a dostávají od Hollywoodu pravidelně exkluzivní informace. V posledních dnech nás tak postupně informovalo několik časopisů o nákladnosti pokračování Avatara nebo tom, že část ságy bude zasazená na Zem. Díky magazínu Empire jsou tu teď podrobnosti rodině Jakea (Sam Worthington) a Neytiri (Zoe Saldana).

Od událostí prvního snímku uplynulo 13 let. Jake a Neytiri mají společné na’vijské děti Neteyama (Jamie Flatters), Lo’aka (Britain Dalton) a Tuktirey (Trinity Bliss). Také ale společně v klanu vychovávají lidské dítě – Milese Socorra (Jack Champion), alias Spidera (Pavouka). Spider se narodil na vojenské základně na Pandoře, ale pro návrat na Zemi byl příliš malý, a tak se jej Jake rozhodl ujmout. Neytiri v něm ale vždycky viděla pozemšťany – ty, kteří jí zničili domov a zavraždili jejího otce. Což vzájemné vztahy dost komplikuje.

Obecně pak podle producenta Jona Landaua režisér a scenárista James Cameron v rámci na’vijské rodiny vykreslil zákonitosti ne nepodobné takovým, jaké panují mezi rasově smíšenými páry, kde je dost dobře možné, že děti mají pocit, že tak docela nepatří do světa ani jednoho z rodičů.

Avatar 2 dorazí do kin 15. prosince 2022. V hlavních rolích se představí Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, CCH Pounder, Matt Gerald, Joel David Moore, Oona Chaplin, Cliff Curtis, Jamie Flatters, Britain Dalton, Trinity Bliss, Bailey Bass, Filip Geljo, Duane Evans, Jacks Champion a Kate Winslet. Režíruje James Cameron.

Foto: 20th Century Studios

Zdroj: Empire

Galerie: 2

Avatar 2: Hrdinové adoptují pozemské dítě | Fandíme filmu Avatar 2: Hrdinové adoptují pozemské dítě | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest