Spider-Man: Bez domova: Nový plakát nabídl pohled na padoucha Goblina

Spider-Man: Bez domova: Nový plakát nabídl pohled na padoucha Goblina | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit další 3 obrázky
Nové dobrodružství od Marvelu nás láká na sadu záporáků.

Komiksovka Spider-Man: Bez domova stále napíná fanoušky s tím, kdy vlastně uveřejní svůj další trailer. Zatím koprodukující studio Sony odhalilo alespoň nový plakát. A ten krom samotného hrdiny vykresluje také podstatnou část filmový záporáků. Chapadla Doctora Octopuse (Alfred Molina) jsou jasně vidět. V pozadí vidíme blesky Electra (Jamie Foxx) a Sandmanův (Thomas Haden Church) písek. Úplně vzadu pak na kluzáku přilétá Goblin (Willem Dafoe). Jak si můžete prohlédnout na zvětšeném obrázku dole v galerii, jeho podoba se oproti původnímu filmu zásadně nezměnila.

Pokud nic nepřehlížím, tak na plakátě chybí jakýkoliv odkaz k Lizardovi (Rhys Ifans), což je pátý záporák, se kterým bude mít Spider-Man v podání Toma Hollanda tu čest. A stále se vedou spory o tom, zda Peter Parker z marvelovského filmového univerza bude nakonec bojovat jen proti pěti padouchům, anebo se objeví ještě nějaký šestý, překvapivý hráč, jako například Venom (Tom Hardy).

Sám Tom Holland k plakátu na sociálních sítích řekl, že mu můžeme věřit, že nám očekávaný snímek vytře zrak. Dole v galerii krom oficiálně zveřejněného plakátu můžete vidět ještě jeden, který se podařilo vyfotit v německých kinech.

Po událostech předchozího filmu se prokáže že Spider-Man (Tom Holland) nezavraždil Mysteria. Zároveň ale stále platí, že všichni znají jeho skutečnou totožnost, což Peterovi extrémně komplikuje život. Rozhodne se tedy navštívit Doctora Strange (Benedict Cumberbatch) a požádat jej o seslání zaklínadla, které by tuhle informaci vymazalo ze světa. Strange svolí, i když jej Wong (Benedict Wong) varuje, že je to příliš nebezpečné. Peter po celou dobu sesílání kouzla Doktora ruší, protože nechce, aby paměť byla vymazána i jeho bližním. To Strangeovi rozhodí koncentraci, něco se pokazí a do Peterova světa skrz trhlinu v časoprostoru vstupují záporáci ze starších filmů, kde Spider-Mana představovali Tobey Maguire a Andrew Garfield. Třetí Spider-Man má dorazit do kin 16.12. 2021. V hlavních rolích Tom Holland, Zendaya, Marisa Tomei, Benedict Cumberbatch, Jamie Foxx, Alfred Molina, Jacob Batalon, Tony Revolori, Tobey Maguire a Andrew Garfield. Režíruje Jon Watts.

Podklady a foto: Marvel/Sony

Galerie: 4

Spider-Man: Bez domova: Nový plakát nabídl pohled na padoucha Goblina | Fandíme filmu Spider-Man: Bez domova: Nový plakát nabídl pohled na padoucha Goblina | Fandíme filmu Spider-Man: Bez domova: Nový plakát nabídl pohled na padoucha Goblina | Fandíme filmu Spider-Man: Bez domova: Nový plakát nabídl pohled na padoucha Goblina | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest