Copshop: Zabiják Gerard Butler míří do českých kin

Copshop: Zabiják Gerard Butler míří do českých kin | Fandíme filmu
Open Road
Nová drsná kriminálka od Joe Carnahana, s Butlerem a Frankem Grillem v hlavních rolích, míří do kin.

Loni v září jsme vás informovali o chystané akční kriminálce Copshop. Tehdy byl snímek teprve v přípravě, ale vzápětí se jej během října podařilo natočit, ačkoliv produkci jednou přerušilo podezření na nákazu koronavirem uvnitř štábu. Teď se film postupně chystá do mezinárodní distribuce, přičemž se zpočátku počítá s výhradním uvedením v kinech. A těšit se mohou i fanoušci u nás – Společnost Vertical Entertainment film uvede 28. října.

Můžeme se těšit na říznou kriminálku, v níž se lstivý podvodník snaží uprchnout před smrtícím zabijákem. Podvodník si naplánuje, že se ukryje na policejní stanici v malém městě. Zabiják se ale objeví přímo na služebně a nic netušící policejní novicka se ocitne přímo v křížové palbě.

Podvodníka hraje Frank Grillo, známý jako Crossbones od Marvelu, případně z akčních filmů jako Boss Level, Patrola nebo Warrior. Zabijáka představuje Gerard Butler, buldozer z Třístovky či série Pád (Bílého domu, Londýna…). Do role nezkušené policistky byla obsazena Alexis Louder. Tu můžete znát z historických scén seriálu Watchmen a nově si zahrála také vedlejší roli v aktuálním snímku The Tomorrow War. Film natočil zkušený akční harcovník Joe Carnahan, od něhož jsme naposledy mohli vidět Boss Level a stojí za snímky jako Sejmi eso, A-Team nebo Mezi vlky.

Na titulce je první oficiální zveřejněná fotka.

Zdroj: Deadline

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest