Shang-Chi: Nová fotka naznačuje propojení s Doctorem Strangem

Shang-Chi: Nová fotka naznačuje propojení s Doctorem Strangem | Fandíme filmu
Marvel Comics
Zobrazit dalších 9 obrázků
Vypadá to, že se v Shang-Chim staví starý známý z Doctora Strange.

S tím, jak se na povrch pravidelně dostávají nové podrobnosti, začíná jedna z nejbližších připravovaných marvelovek, Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, vypadat stále zajímavěji. Bojová komiksovka před několika týdny v Austrálii obnovila natáčení, můžeme tedy opět čas od času čekat nějakou zajímavou zprávičku. Aktuální fotka například naznačuje, že by mohlo dojít k propojení s dalším chystaným snímkem.

A to sice s pokračováním oblíbeného Doctora Strange s podtitulem in the Multiverse of Madness. Teoreticky by mohlo jít o náhodu, ale na ty samozřejmě komiksoví fanoušci nevěří a všude hledají spojitosti. A v jedné australské restauraci se podařilo fanouškovi pořídit fotografii, na které představitel Shang-Chiho Simu Liu pózuje s hercem Benedictem Wongem, který ztvárňuje postavu kouzelnického knihovníka Wonga.

Jak už jsme naznačili, zatím s jistotou nedokážeme říct, že se postava Wonga v Shang-Chim opravdu ukáže, ale na druhou stranu se člověku nechce věřit, že by v pandemické době herec cestoval do daleké Austrálie, pokud by nešlo o pracovní cestu.

Jakou úlohu by tedy Wong v novince případně sehrál, taktéž můžeme pouze spekulovat. Mohlo by jít o krátké cameo, ale stejně tak o rozsáhlejší roli. Vzhledem k tomu, že by příběh Shang-Chiho měl mít s magií nebo mystikou spojitost, tak by Wongova účast dávala smysl. Ukázat by se mohl například v rámci obrovského turnaje, ve kterém se účastníci pokoušejí získat deset magických prstenů. Je klidně možné, že se kouzelníci budou rovněž mocný artefakt snažit získat, aby nepadl do špatných rukou. Tady se však skutečně ocitáme čistě v oblasti spekulací.

Simu Liu se na svém Instagramu mezitím stihl podělit o video, na kterém přibližuje svou přípravu na rolií. Můžete ho zhlédnout níže.

Shang-Chi byl v komiksech inspirovaný filmy s Brucem Lee, takže v mnohém odkazuje na klasické bojové filmy. V komiksové předloze Shanga jeho otec vychovává v naprostém odříznutí od světa v čínské pevnosti. Stane se z něj mistr bojových umění, takže díky svému umu dokáže porazit i některé protivníky s nadpřirozenými silami. V pozdějším životě Shang zjišťuje, že jeho otce je zlosyn, který ho zneužívá pro své špinavé účely a oba se stávají odvěkými nepřáteli. Shang dokáže koncentrovat svoje Chi a díky tomu překračovat meze běžného lidského organismu. Je tak rychlý, že dokáže uhýbat kulkám či je odrážet náramky. Později je vystavený vesmírnému záření, které mu umožňuje se replikovat.

Scénář filmu píše Dave Callaham, režíruje Destin Daniel Cretton. V hlavních rolích Simu Liu, Tony Leung a Awkwafina. Česká a slovenská premiéra je stanovena na 6. 5. 2021.

Galerie: 10

Shang-Chi: Nová fotka naznačuje propojení s Doctorem Strangem | Fandíme filmu Shang-Chi: Nová fotka naznačuje propojení s Doctorem Strangem | Fandíme filmu Shang-Chi: Nová fotka naznačuje propojení s Doctorem Strangem | Fandíme filmu Shang-Chi: Nová fotka naznačuje propojení s Doctorem Strangem | Fandíme filmu Shang-Chi: Nová fotka naznačuje propojení s Doctorem Strangem | Fandíme filmu Shang-Chi: Nová fotka naznačuje propojení s Doctorem Strangem | Fandíme filmu Shang-Chi: Nová fotka naznačuje propojení s Doctorem Strangem | Fandíme filmu Shang-Chi: Nová fotka naznačuje propojení s Doctorem Strangem | Fandíme filmu Shang-Chi: Nová fotka naznačuje propojení s Doctorem Strangem | Fandíme filmu Shang-Chi: Nová fotka naznačuje propojení s Doctorem Strangem | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest