Avatar 2: Sigourney Weaver je na první fotce překvapivě...člověk

Avatar 2: Sigourney Weaver je na první fotce překvapivě...člověk | Fandíme filmu
20th Century Studios
Zobrazit dalších 7 obrázků
O návratu Sigourney Weaver k sérii Avatar víme už delší dobu, první fotka z natáčení je však na první pohled překvapivá.

Producent Jon Landau fanouškům přislíbil, že postupně začne sdílet zajímavé fotky z natáčení Avatara 2, kterého bychom měli vidět 16.12. 2021, avšak vzhledem k současné situaci na filmovém trhu by asi nikoho nepřekvapilo, kdyby byl snímek už asi posté odložený... Ale zpátky k fotkám. Jako první Jon sdílel společnou momentku s Joelem Davidem Moorem a Sigourney Weaver. Což může na první pohled zarazit.

Víme, že postava Weaver, doktorka Grace Augustine, v prvním filmu zemřela. Také je oficiálně potvrzené, že by si Weaver měla zahrát ve všech pokračováních. Jak je to možné? Zatím se mluvilo o tom, že role herečky tentokrát bude „malinko odlišná“, že si „zahraje novou roli, v mnoha ohledech náročnější“, a že hraje postavu, která „tak docela nesouvisí s postavou doktorky Grace Augustine“. Zatím vůbec není zřejmé, zda Weaver prostě hraje úplně novou roli, anebo vědomí Grace nějakým způsobem po smrti spojilo s Eywou (duší Pandory) a vrátí se do děje skrze spirituální podstatu živoucího světa.

Nicméně na první fotce z natáčení Avatara 2 vystupuje Weaver jako člověk. Jak Grace Augustine. Jako Grace Augustine ve stejném oblečení, jaké nosila v prvním filmu. Co se to děje? Vedle Grace stojí Norm (Joel David Moore) a oba dva jsou v modulu 26, ve kterém v prvním filmu strávili značnou část času, když zkoumali život na Pandoře. Ze všech těchto indicií tak nejspíš můžeme usuzovat, že na obrázku herečka natáčí flashbackovou scénu, která zřejmě k přítomnosti vztáhne nějakou důležitou informaci z minulosti.

Fotku najdete dole v galerii a jestli je to opravdu první z řady, tak to není špatný start, co říkáte? Budeme se těšit na to, co nám Jon nadělí příště.

V hlavních rolích hrají Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, CCH Pounder, Matt Gerald, Joel David Moore, Oona Chaplin, Cliff Curtis, Jamie Flatters, Britain Dalton, Trinity Bliss, Bailey Bass, Filip Geljo, Duane Evans, Jacks Champion a Kate Winslet. Režíruje James Cameron. Datum premiéry Avatara 2 je stanovené na 16.12. 2021.

Zdroj: Jon Landau

Galerie: 8

Avatar 2: Sigourney Weaver je na první fotce překvapivě...člověk | Fandíme filmu Avatar 2: Sigourney Weaver je na první fotce překvapivě...člověk | Fandíme filmu Avatar 2: Sigourney Weaver je na první fotce překvapivě...člověk | Fandíme filmu Avatar 2: Sigourney Weaver je na první fotce překvapivě...člověk | Fandíme filmu Avatar 2: Sigourney Weaver je na první fotce překvapivě...člověk | Fandíme filmu Avatar 2: Sigourney Weaver je na první fotce překvapivě...člověk | Fandíme filmu Avatar 2: Sigourney Weaver je na první fotce překvapivě...člověk | Fandíme filmu Avatar 2: Sigourney Weaver je na první fotce překvapivě...člověk | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest